Nays kullanılır mı?

maviax

Picopat
Arkadaşlar selam. Belli bir süre kadardır Tosla kullanıyorum fakat bazı cashbacklerde dalga geçercesine bir ücret yolluyorlar, müşteri destek hattıyla sorunlarımı çözemiyorum. Sizce Nays kullanılır mı? Birçok cashback kampanyasının olduğunu duymuştum.

Nays'ın fiziksel bir kartı yok. Mobil temassız ödeme de yok. Yalnızca kullanacağın pos makinesi QR destekliyorsa QR ile ödeyebilirsin. Onun haricinde sadece cashback'ler ve internet alışverişleri için kullanılabilir. Yüklemek için de yine alternatif bir bankaya ihtiyacın var. Para yükleme ve çekme ücretleri olmadığı için tüm cashbacklerden faydalanmanı öneririm.

Nays'ın fiziksel bir kartı yok. Mobil temassız ödeme de yok. Yalnızca kullanacağın pos makinesi QR destekliyorsa QR ile ödeyebilirsin. Onun haricinde sadece Cashback'ler ve internet alışverişleri için kullanılabilir. Yüklemek için de yine alternatif bir bankaya ihtiyacın var. Para yükleme ve çekme ücretleri olmadığı için tüm cashbacklerden faydalanmanı öneririm.

Anlayamadım, ATM'lerden para yükleyemiyor muyuz Nays'a? Ben Papara ve Tosla kullandığım zamanlarda kartsız bir şekilde yükleme yapabiliyordum.

Anlayamadım, ATM'lerden para yükleyemiyor muyuz Nays'a? Ben Papara ve Tosla kullandığım zamanlarda kartsız bir şekilde yükleme yapabiliyordum.
Evet, İş Bankası ATM'lerinden yükleyebilirsin. Şunu da hatırlatayım, 18 yaşının altındaysan annene ya da babana da Nays hesabı açman gerekiyor.

Ek olarak belirtmemde fayda var, sistemleri daha yeni olduğu için biraz problem çıkarabiliyor. Mesela IBAN'a para göndermede sıkıntı olursa bunu size bildirmiyor. Oysa dekontu bile vermişti. Desteğe soruyorum onların da mevzudan haberi yok. Dekont bilgilerini söylüyorum yine bilgileri yok. Sonradan anladım ki hatalı işlemlerde de dekont veriyormuş ancak işlem geçmişinde görünmüyormuş.

Size bir tane kart tanımlıyor. CVV kodunu her 5 dakikada bir sıfırlıyor. Bu yüzden hesaplarıma kaydedemiyorum. Kart bilgilerini değiştirmek, kartı kullanıma kapatmak da yok. Bayağı eksik yani.

Ek olarak belirtmemde fayda var, sistemleri daha yeni olduğu için biraz problem çıkarabiliyor. Mesela IBAN'a para göndermede sıkıntı olursa bunu size bildirmiyor. Oysa dekontu bile vermişti. Desteğe soruyorum onların da mevzudan haberi yok. Dekont bilgilerini söylüyorum yine bilgileri yok. Sonradan anladım ki hatalı işlemlerde de dekont veriyormuş ancak işlem geçmişinde görünmüyormuş.

Anladım hocam. En azından sistemleri yeni olduğundan böyle sorunlar çıkıyor. Tosla'da tam tersine nereyse birbirimize girecek hale geliyoruz müşteri hizmetleriyle.

Anladım hocam. En azından sistemleri yeni olduğundan böyle sorunlar çıkıyor. Tosla'da tam tersine nereyse birbirimize girecek hale geliyoruz müşteri hizmetleriyle.
Kesinlikle öyle, Tosla'nın müşteri hizmetleri kadar berbatı yoktur herhalde. Ancak yine de Tosla'ya alternatif olarak Nays'ı önermem.

Kesinlikle öyle, Tosla'nın müşteri hizmetleri kadar berbatı yoktur herhalde. Ancak yine de Tosla'ya alternatif olarak Nays'ı önermem.

Hocam Tosla'nın pek bir olayı yok şu anda, Steam için cashback kampanyaları vardı. Geçenlerde 400TL'ye yakın harcama yaptım ayın 10. gününe hesabınızda dendi,10. günü geldi para yok. Desteğe yazdım aciliyetinizi ilettim dedi. 1 hafta sonra para gelmeyince bir daha yazdım aciliyetimin iletildiğini söylemiştiniz dedim hakkınızda herhangi bir talep yok dedi. Sabahına 40 kuruş ödeme geldi 400TL'ye. Şaka mısınız diye yazdım desteğe bu sefer de dekontumu atıp, geri ödemenizi almışsınız dendi. Sonrasında 400TL'nin yüzde 15'inin 40 kuruş mu olduğunu sorduğumda aramamı istediler benden ben de artık üstelemedim 30TL için.

Hocam Tosla'nın pek bir olayı yok şu anda, Steam için cashback kampanyaları vardı. Geçenlerde 400TL'ye yakın harcama yaptım ayın 10. gününe hesabınızda dendi,10. günü geldi para yok. Desteğe yazdım aciliyetinizi ilettim dedi. 1 hafta sonra para gelmeyince bir daha yazdım aciliyetimin iletildiğini söylemiştiniz dedim hakkınızda herhangi bir talep yok dedi. Sabahına 40 kuruş ödeme geldi 400TL'ye. Şaka mısınız diye yazdım desteğe bu sefer de dekontumu atıp, geri ödemenizi almışsınız dendi. Sonrasında 400TL'nin yüzde 15'inin 40 kuruş mu olduğunu sorduğumda aramamı istediler benden ben de artık üstelemedim 30TL için.
Evet, cidden onların da sistemsel problemleri var. Birebir aynısını geçen hafta ben de yaşadım bu arada :D Aynı alışverişe Nays 80 lira geri ödeme veriyor. Bu arada bir davet bağlantısı ile kayıt olduğunda bir miktar ödeme alıyorsun diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı