Banka/Kart Nays müşteri kaydı kampanyasından 50 TL hediye para

Kimiliğini okut bölümünde 10 dakikadır ahtapot görevi görmeme rağmen uygulama bir türlü okumadı. Sildim uygulamayı. Aşırı derece de ayar oldum. Uygulamadaki barkod bölümünde emeği geçen herkese.
Bende de böyle bir sorun oldu, müşteri temsilcisine bağlandım,

Yanıtı şu oldu: Android işletim sistemli telefonlarda müşteri kaydını uygulama aracılığıyla yapamıyoruz.

lol

Kimiliğini okut bölümünde 10 dakikadır ahtapot görevi görmeme rağmen uygulama bir türlü okumadı. Sildim uygulamayı. Aşırı derece de ayar oldum. Uygulamadaki barkod bölümünde emeği geçen herkese.

Eğer ilk seferde olmadıysa uğraşmayın ben de aynı sorunu yaşadım en az 20 kere denemiştim. Uygulamayı silip yarın tekrar indirip deneyin. :D

Bende de böyle bir sorun oldu, müşteri temsilcisine bağlandım,

Yanıtı şu oldu: Android işletim sistemli telefonlarda müşteri kaydını uygulama aracılığıyla yapamıyoruz.

LoL.

Müşteri temsilcileri bilgisiz zaten. Ben de iOS işletim sistemi kullandığımı söyledim. Kamerada okuturken sorun yaşıyorum dememe rağmen ön kamerayla yapıldığını söylüyordu. NFC kullanmasını bilmiyoruz sanki.

Bu 'seni daha yakından tanıyalım' kısmı nerede ben bulamadım da. :(

Limitinizi yükseltmeye çalışırsanız görmeniz lazım. Ben müşterisi olduğum için göremiyorum o yazıyı maalesef.

Sonunda kayıt oldum ancak 1 TL para transfer yapmam lazımmış. Onu bekliyorum.

Kampanya detaylarını sorduğumda böyle bir şartı yoktu diye biliyorum. Emin misiniz?

Limitinizi yükseltmeye çalışırsanız görmeniz lazım. Ben müşterisi olduğum için göremiyorum o yazıyı maalesef.

Kampanya detaylarını sorduğumda böyle bir şartı yoktu diye biliyorum. Emin misiniz?
İŞ bankası müşterisiyim ayrıca , limit 15.000 TL daha fazla olmuyor sanırım.

Zorla İş Bankası hesabı açmışlar bir de Nays ile alakası yokmuş bunun. Hayattaki şansım.

Yeni konular

Geri
Yukarı