Nays tam olarak nasıl?

Arkadaşına gider, sana gelmez. Sende tanıdıklarına davet linki atabilirsin, kayıt olursa 20TL kazanırsın.

Alışveriş yapabilirsin. Para çekmek için İş Bankası müşterisi olman gerekiyor.

Aktif etmelik bir durum yok, davet ederek kazandığın paraları kullanabilirsin.

Nays kullanmak ücretsiz.

Steam için örnek verecek olursam 100TL alışverişinde 2-3 gün içerisinde 20TL geri ödeme yapıyor. Steam'de aylık sadece 100TL cashback alabiliyorsun.
Buradan diğer platformlar için inceleyebilirsin.

Sorun çıkmaz.

Hatırlağım kadarıyla varsayılan olarak internet alışverişine açık olması lazım.
Hocam sizin 1. Madde hariç diğer hocalarım ile dediğiniz aşağı yukarı birbir aynı, şimdi yatar mı yatmaz mı?

Hocam telefonu girmiştim ama uygulamadan çıktım mı emin değilim arkadaşıma yatmış ama banada (sizce) bir süre sonra yatar mı? Yoksa yatsa hemen yatar mıydı daha yatmadı çünkü.
Arkadaşın son etapta senin bilgilerini girdi ise hesabına para yatar ,maksimum 24 saate. Bana kaydolduktan 2-3 dk içinde gelmişti.

Yatmaz. Ne bu heyecan 20 TL için tekrar tekrar doğrulama istemene gerek yok.
Hocam 20 TL dediğiniz para tamı tamına 0.71 cent yapıyor az para mı 😅😅 şaka yav ama Steam cadılar bayramı indirimin bitmeden alabildiğimizi almamız lazım 20 TL'ye 2-3 oyun daha alırım diye sordum hocam yoksa 20 TL'nin çok para olmadığının bende farkındayım. Cevap için teşekkürler.

Cevaplayan herkese teşekkürler aklıma bişey takılırsa sizi yine rahatsız edebilirim (opsiyonel) 😅.

Arkadaşlar biraz önce arkadaşımın attığı link ile Nays'e üye oldum ama aklımda bazı sorular var cevaplarsanız sevinirim.
1-arkadaşım ben üye olunca 20 TL kazandı bana gelmedi bana da gelir mi bir süre sonra yoksa sadece link atana mı?
2-ben İş Bankası müşterisi değilim bu kartı sorunsuz kullanabilir miyim? (para gönderme, alma, internet alışverişi vb.)
3-hiç para atmasam karta sadece bu davet parası ile Steam'den oyun alabilir miyim yoksa önce karta bir miktar para atıp aktif mi etmeliyim?
4-aylık bir ücret kesiyor mu? (sanırım hayır ama emin değilim)
5-cashback olayı tam olarak nasıl?
6-kartı bir süre kullanıp sonra uygulamayı silsem sorun çıkar mı? (mesela aylık ücret alıyorsa ve onu alamazsa diye soruyorum ben bu kart işlerinden pek anlamıyorum çünkü)
7-Steam'den oyun alırken önce bir ayarı açmalı mıyım? (internet alışverişi tarzı).
Bu sorulara aynen benim numaralandırma yaptığım şekilde cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Nays'ı babam bile kullanıyor o derece her şeyde neredeyse cashback var :)

Geri
Yukarı