Nays tam olarak neden bu kadar beğeniliyor?

Hocam bunu her banka yapıyor güvenlik amaçlı. Aynı operatör aynı numara olsa bile yenileme sonrasında gitmeniz gerekiyor. Çünkü mahalle arası bir operatör dükkanı ve internetten 5 tl e aldığım bilgilerinizle çıkardığım sim kartla çatır çatır her seyinizi çalabilirler aksi halde.
Enpara yapmadı, Ziraat yapmadı yani beni şubeye çağırmadı bu ikisi. İşbankası'nın özelliği ne? Beni niye işimden alıkoyuyor?

Bunun Nays'la alakasi yok bu arada Nays daha rahat bu konuda direkt sistemden degistirebiliyorsun ben Halkbank-ziraat-Akbank icin bankaya gidecegim.
Bence Amerikan bankasıyla alakası var haklısın hesabım onların bankasında kalmıştı.

Kampanya falan dışında arayüz, özellikler bakımından Papara tekler. Ben zaten Nays'ı NFC ve geri ödeme için indirdim.
Papara'nın artısı fiziksel kartları o kadar. Onun dışında arayüzmüş, görsellikmiş pek umurumda değil. Hangisi işimi görüyorsa, daha çok fayda sağlıyorsa onu daha ağırlıklı kullanırım. Nays bir de fiziksel bir kart çıkartırsa ki ileride çıkartacaklarını düşünüyorum, Papara'nın esamesi okunmaz.

Enpara yapmadı, Ziraat yapmadı yani beni şubeye çağırmadı bu ikisi. İşbankası'nın özelliği ne? Beni niye işimden alıkoyuyor?

Bence Amerikan bankasıyla alakası var haklısın hesabım onların bankasında kalmıştı.
Hocam ziraat, garanti, denizbank, yapı kredi, iş bankası, ptt ve onbank yaptı bana daha 16 gün önce. Aynı hat aynı operatör aynı numara tekrar çıkardım

Yeni konular

Geri
Yukarı