Papara almak neden bu kadar zor?

Ben de Papara aldığımda 18 yaşının altındaydım hiç böyle sorunlarla uğraşmamıştım üstelik kartım da çoğu insanın şikayetçi olduğu gibi geç gelmemişti 2 günde elimdeydi.
Hocam gerçekten hayretler içerisinde kaldım bana kartım siparişimden 6 ay sonra geldi arkadaşımda yılbaşında sipariş etmişti bugün hala eline ulaşamadı.

Merhaba ben 18 yaşından küçüğüm o yüzden Papara'yı kullanabilmek için illa veli onayı istiyor abimde 21 yşaında Papara veli onayı yapmak için Papara hesabı açtı ama öğrendikki veli onayını sadece anne ve baba yapabiliyormuş neden bu kadar saçma çük çocuklar kartlarını kumar oynayan insanlara verip 20k 30k cezaya maruz kaldığı için olabilir
Küçük çocuklar kartlarını kumar oynayan insanlara verip kaptırıp 20k 30k cezaya maruz kaldığı ve iş velilerine kaldığı için olabilir

Haklı olabilirsin ama benim gibi 16 yaşında aklı başında bir genç olarak saçma bir uygulama bence 15 yaş altına veli onayı istemeli 15 yaşından büyük biri zaten bu tuzağa düşüceğini sanmıyorum.
Platform senin 16 yaşında aklı yerinde biri olduğunu nereden bilebilir? 9 yaşındaki çocuk da oraya 16 veya 18 yaş üstü olarak kayıt olabilir, değil mi?

Ben kartı aldığımda böyle bir uygulama yoktu, ama gelmesi iyi olmuş.

Merhaba ben 18 yaşından küçüğüm o yüzden Papara'yı kullanabilmek için illa veli onayı istiyor abimde 21 yşaında Papara veli onayı yapmak için Papara hesabı açtı ama öğrendikki veli onayını sadece anne ve baba yapabiliyormuş neden bu kadar saçma?

Ben 1 yıl önce yaptım kimlik dışında hiçbir şey istemediler isimli kart geldi.

Reşit olmadığın için belirli hukuki işlemleri velinin yasal rızası olmaksızın yapmaya ehil değilsin. Velinin yazılı icazeti halinde yapabileceğin işlemlerden biri de bu. Papara senin borçlandırıcı işlemler yapmana sebebiyet verebilecek bir platform. Bu da yasal olarak sınırlı ehliyetsiz niteliği taşıyan senin kanun tarafından yapmanın yasaklandığı bir işlem.

Geri
Yukarı