Banka/Kart Nays’a Davet Et Kazan

2 arkadaşımı davet ettim linkimden girdiler direkt kaydoldular ama para gelmedi. Bence bir sorun var.

iOS ise öyle bir problem var herhalde (davet ettiğiniz kişi.) Bilemiyorum müşteri temsilcisiyle konuştum ben. Davet linkini attığın saat, referansının kurduğu saat ve ismi soy ismini istiyorlar. Kontrol edip yüklüyorlar bildirim gelmiyor işlem geçmişinize bakın.

Kampanya devam ediyor arkadaşlar. Ayrıca hesabınızı açtıktan sonra kendi banka hesabınızdan her gün Nays'a 50 TL gönderin ve Şimdi Kazan'la şansınıza ne çıkarsa 1 TL - 50 TL arasında para kazanın. Hergün saat 05:00'da güncellenir.

Bir şey farkettim. 1tl gönderdiğim zaman süreklı 1tl veriyordu. 2 gündür 20tl atıyorum ve 10tl veriyor. Yarın 50tl atacağım bakalım ne verecek.

Kampanya devam ediyor arkadaşlar. Ayrıca hesabınızı açtıktan sonra kendi banka hesabınızdan her gün Nays'a 50 TL gönderin ve Şimdi Kazan'la şansınıza ne çıkarsa 1 TL - 50 TL arasında para kazanın. Hergün saat 05:00'da güncellenir.
Bugün 1₺ attım fakat Şimdi Kazan seçeneğini göremiyorum. Nereden açabilirim bu seçeneği?

Bir şey fark ettim. 1TL gönderdiğim zaman süreklı 1TL veriyordu. 2 gündür 20TL atıyorum ve 10TL veriyor. Yarın 50TL atacağım bakalım ne verecek.

Yarın erken deneyin de ona göre ben de atayım.:D

Kampanya devam ediyor arkadaşlar. Ayrıca hesabınızı açtıktan sonra kendi banka hesabınızdan her gün Nays'a 50 TL gönderin ve şimdi Kazan'la şansınıza ne çıkarsa 1 TL - 50 TL arasında para kazanın. Her gün saat 05:00'da güncellenir.

50 TL şart değil 1 TL bile olsa yetiyor.

Geri
Yukarı