Banka/Kart Nays'tan Sevgililer Gününe Özel %20 Cashback

Xiaomi Smart Band 8 N11'de 949₺ birsanabirbana kuponu 114₺ indirim sağlıyor fiyat 835₺'ye düşüyor. Nays %20 iadeden 167₺ cashback veriyor ve bileklik 668₺'ye geliyor.

Normalde de giyim indirimi için korayspor yazmıyor fakat daha önce o siteden cashback aldım. Giyim olarak gözüken tüm siteler sayılır yazıyordu fakat aynı yazı sevgililer günü indirimi için yazmıyor. Arada bir yerde giyim & kozmetik dahildir denmiş emin olmadım. Belki deneyen vardır yazar diye bekliyorum.
Kozmetik için açıp, giyim için ayrı bir madde açmamış olmaları ilginç. Müşteri temsilcisi dışında bir seçenek yok gibi.

"Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden, internet sitelerinden ve uygulamalardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olup, farklı ürün kategorilerinde de satış yapan internet siteleri ve uygulamalardan yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir."

İhtiyaç varsa alınır, bu fiyata bedava. Ben aldım dünden beri kullanıyorum. En son 3 kullanmıştım. Saat kabalığını sevmediğim için çok beğendim. Uyku takibi, adım sayar, arama ve bildirimleri göstermesi benim için yeterliydi zaten. Videosunu izleyin karar verin isterseniz.

İhtiyaç varsa alınır, bu fiyata bedava. Ben aldım dünden beri kullanıyorum. En son 3 kullanmıştım. Saat kabalığını sevmediğim için çok beğendim. Uyku takibi, adım sayar, arama ve bildirimleri göstermesi benim için yeterliydi zaten. Videosunu izleyin karar verin isterseniz.

Huawei band 8 ile arasında kaldım. Bende. Bu arada ürün ithalatci garantili.

Kozmetik için açıp, giyim için ayrı bir madde açmamış olmaları ilginç. Müşteri temsilcisi dışında bir seçenek yok gibi.

"Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden, internet sitelerinden ve uygulamalardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olup, farklı ürün kategorilerinde de satış yapan internet siteleri ve uygulamalardan yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir."
Evet kozmetik için ayrı madde açıp giyime açmamaları garip. Müşteri temsilcisine sormayı deniycem duruma göre burayı güncellerim.

Amazon.com.tr üzerinden Anker Soundcore Life Q30 kulaklığını alsam cashback verir mi acaba? Elektronik ürünlerinde deneyen oldu mu?

Amazon.com.tr üzerinden Anker Soundcore Life Q30 kulaklığını alsam cashback verir mi acaba? Elektronik ürünlerinde deneyen oldu mu?
Market, cüzdan ödemeleri, altın, yemek siparişi, seyahat/tatil, şans oyunları vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Hocam bunlar haricinde her şeyde geçerli. Sizin alacağınız üründe de geçerli olur.

Geri
Yukarı