Elektronik ASUS Okula Dönüş Cashback Kampanyası

MSİ kampanyasından parayı 10 gün içinde aldım, Asus hala beklemede. Tahminim Asus için ödemeler iki ayı geçecek.

Herkese merhabalar, merak ediyorum ASUS'tan bu yöntemle para iadesi alan oldu mu acaba? Ben 20 Eylül tarihinde birden çok cihazımın seri numaraları ile kayıt oldum hala geri dönüş olmadı fakat e-mailden kontrol ettiğim zaman onaylandığı söyleniyor bilgisi olan var mı acaba?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    13,9 KB · Görüntüleme: 31
Bende konuyu güncellemek istemedim için sormadım, aylardır 1300 TL ödeme bekliyorum. Bende de "approved" yazıyor.

Herkese merhaba, merak ediyorum ASUS'tan bu yöntemle para iadesi alan oldu mu acaba? Ben 20 Eylül tarihinde birden çok cihazımın seri numaraları ile kayıt oldum hala geri dönüş olmadı fakat e-mailden kontrol ettiğim zaman onaylandığı söyleniyor bilgisi olan var mı acaba?

Bende konuyu güncellemek istemedim için sormadım, aylardır 1300 TL ödeme bekliyorum. Bende de "approved" yazıyor.

İlk gelen mailde paranın ödemesinin 90 iş gününü bulabileceği yazar yani şansına kalmış daha önce de olabilir ama maksimum süre 90 iş günüdür. Benim toplamda 9K alacağım varken sadece henüz 525TL ödeme aldım.

Hangi ürünlerin ve modellerin kampanya kapsamında olduğunu nereden görebilirim? Linkten giriş yapamadım da.

Kampanya uzun zaman önce bitti.

İlk gelen mailde paranın ödemesinin 90 iş gününü bulabileceği yazar yani şansına kalmış daha önce de olabilir ama maksimum süre 90 iş günüdür. Benim toplamda 9K alacağım varken sadece henüz 525TL ödeme aldım.

Kampanya uzun zaman önce bitti.
89.gün de yatar benim ki sanırım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı