Elektronik ASUS Okula Dönüş Cashback Kampanyası

:D fakat MSI'da ASUS'a göre çok daha kısa sürede ödeme yapıyor.
Benimkini geçersiz saymış MSI bak.

birde Maiden gelen mesaj.

Screenshot_2023-09-14-00-08-05-407-edit_com.android.chrome.jpg

Benimkini geçersiz saymış MSI bak.

Bir de maiden gelen mesaj.

Eki Görüntüle 1943235

Geçersiz değil ama MSI'ın en sevmediğim şeyi bu. Kutu üzerinde ki seri no kabul etmeyip ürün üzerinde olan seri no resmini istiyorlar. ATX güç girişinin dışa bakan kısmında olur anakart için resmini alırsan geçerli sayılacaktır.

:D fakat MSI'da ASUS'a göre çok daha kısa sürede ödeme yapıyor.
Ben 23 ağustosta almıştım 5 Eylül'de kayıt yapmıştım 😀

MSI “Okuldan Sonra” promosyonuna için başvurunuzu gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Talebiniz işleme alındı, ancak onay veremedik. Promosyon şart ve koşullarına göre, satın alım tarihinden 14 gün sonra tam olarak doldurulmuş başvuru formları dikkate alınacaktır. Promosyon koşullarını okumak isterseniz, lütfen buraya tıklayın.

Tüm kayıt ve taleplerin satın alma tarihinden en erken 14 gün sonra yapılması ve 22.08.2023 – 17.12.2023 tarihleri arasında tamamlanmış olması gereklidir.

Lütfen bekleme süresi sona erdiğinde - satın alma tarihinden 14 gün sonra kaydı yeniden gönderin.

Talebinizi incelemek için size verilen kullanıcı ismi ve şifre ile buraya tıklayınız.

Geçersiz değil ama MSI'ın en sevmediğim şeyi bu. Kutu üzerinde ki seri no kabul etmeyip ürün üzerinde olan seri no resmini istiyorlar. ATX güç girişinin dışa bakan kısmında olur anakart için resmini alırsan geçerli sayılacaktır.
Seri noda sorun yok sorun 14 gün sınırı 😁😁 düşünceler kısmını oku.

Bu olayı anlamadım. Diyelim 1000 TL bir ürün aldım geri parayı iade mi verecek?

Evet.

Ben 23 Ağustos'ta almıştım 5 Eylül'de kayıt yapmıştım 😀

MSI “okuldan sonra” promosyonuna için başvurunuzu gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Talebiniz işleme alındı, ancak onay veremedik. Promosyon şart ve koşullarına göre, satın alım tarihinden 14 gün sonra tam olarak doldurulmuş başvuru formları dikkate alınacaktır. Promosyon koşullarını okumak isterseniz, lütfen buraya tıklayın.

Tüm kayıt ve taleplerin satın alma tarihinden en erken 14 gün sonra yapılması ve 22.08.2023 – 17.12.2023 tarihleri arasında tamamlanmış olması gereklidir.

Lütfen bekleme süresi sona erdiğinde - satın alma tarihinden 14 gün sonra kaydı yeniden gönderin.

Talebinizi incelemek için size verilen kullanıcı ismi ve şifre ile buraya tıklayınız.

Seri noda sorun yok sorun 14 gün sınırı 😁😁 düşünceler kısmını oku.

Evet.

Tamam anladım ama şu an tekrar yapamıyor musun 14 gün tamamlandı sonuçta? Bekleme süresi olarak kastettiği ayrı bir süremi yoksa 14 günümü kastediyorlar yine? Bence baştan kayıt yaparsan kabul edilir diye düşünüyorum. Ayrıca shout out etkinliğini de unutma 200TL yükleniyor Steam'e 3 oyun aldım öyle :D

Tamam anladım ama şu an tekrar yapamıyor musun 14 gün tamamlandı sonuçta? Bekleme süresi olarak kastettiği ayrı bir süremi yoksa 14 günümü kastediyorlar yine? Bence baştan kayıt yaparsan kabul edilir diye düşünüyorum. Ayrıca shout out etkinliğini de unutma 200TL yükleniyor Steam'e 3 oyun aldım öyle :D

Ben 23 Ağustos'ta aldım anakartı peki cumartesi ve pazar sayılıyor mu 14 günün içinde.

200 TL değil 500 TL 😁😁

Evet senin 7 Eylül'de kayıt yapman gerekirdi ama şu an tekrar yapmalısın bence aldığın gün 23'ü ve 14. gün 6'sını saymıyor kısacası kartı aldıktan (Daha doğrusu fatura tarihinden) 15 gün sonra kayıt yapabiliyorsun ben öyle yaptım hepsinde. Elimde Carbon Wi-Fi B650 var şu an 28 Ağustos'ta aldım süresi doldu ama belki satarım diye çıkarmadım poşetinden 16 aralığa kadar satamazsam kayıt yapacağım ben de.

Ben 23 Ağustos'ta aldım anakartı peki cumartesi ve pazar sayılıyor mu 14 günün içinde.

200 TL değil 500 TL 😁😁

Değiştiyse bilmiyorum ben hep 200 aldım shout Out'tan 100TL'lik iki kod verdiler hep. A evet şimdi gördüm 500 olmuş.

Geri
Yukarı