Nazi Almanya'sı neden bu kadar her yerde sansürlenip yasaklanıyor?

Tarih bilgisi olmayanlar bir yana.

"Tarihi kazananlar yazar" sözü doğrudur, Stalin suni kıtlık çıkarıp insanları açlık ile öldüren birisi.

Sadece SSCB değil, Fransa ve İngiltere Afrika kıtasını yıllarca soykırım ve asimülasyon ile dinlerini değiştirip onları modernlik ile süründürdü.

Japon'lar? Masum değiller elbet birim 737 veya 731 denen birimler ile insanlık dışı deneyler ve Çin içi mançurya, nanking, pekin ve daha pek çok yer içinde katliamlara imza attılar.

Peki övmeye bayıldığınız ABD? Onlar butün bir kıta yerlisini yok etti.

Devlet ilişkileri çıkarlar içindir kimsrnin tarihi temiz değildir, buna Türk tarihi bile dahildir eğer Türk olarak kabul edildiklerini göze alırsak Timur ve atilla koca bir kıtayı yok etti, mezarları yağmalattı.

Hitler olarak profil resminizi yapın linc yersiniz ama gidin ulyess s. Grant yapın herkes över niye? ABD'li peki kimler grant denen komutan kac tane yerli öldürmüş acaba?

Benip Twitter hesabım sadece yüzü sansürlü Hitler fotoğrafı nedeniyle kapatıldı.

Keşke olsaydı beeeeee. Zaten bu yüzden kaybettik.

Bismarck Fransa'nın tamamının alınmasının isyan çıkartbileceğini ve asimile etmenin daha zor olacağını düşünüp Fransa'nın belli bir kısmını almayı strateji olarak benimsemişti. Ayrıca Polonya savaş nedeni ile tekrar Almanya'ya dava açtıydı öyle bir şeyler okumuştum. Türk tarihinde ise Metehan'ın Çin politikasına bakıldığı zaman ne kadar iyi bir şekilde diplomasiden anladığı aşikar. Yani basitçe nefret nefreti doğurur diyip geçelim

Bismarck Fransa'nın tamamının alınmasının isyan çıkartbileceğini ve asimile etmenin daha zor olacağını düşünüp Fransa'nın belli bir kısmını almayı strateji olarak benimsemişti. Ayrıca Polonya savaş nedeni ile tekrar Almanya'ya dava açtıydı öyle bir şeyler okumuştum. Türk tarihinde ise Metehan'ın Çin politikasına bakıldığı zaman ne kadar iyi bir şekilde diplomasiden anladığı aşikar. Yani basitçe nefret nefreti doğurur diyip geçelim
Doğru bu arada, bı 2 hafta falan oldu toprak için dava aciyodu.

Hiç bana "katliam yaptı" safsatası ile gelmeyin. Sovyetlerde katliam yaptı, fransızlar da katliamlar yaptı, Amerika da katliam yaptı, İngiliz'lerde katliam yaptı. Savaşın çıkmasının nedeni versay anlaşması.

ABD ve Sovyetlerin yanında Hitler masum kalır.

80 milyon insanın ölümünden sorumlu olduğu için olabilir.
Ancak İngiliz'ler 150 milyon kişinin ölümünden sorumlu ve şu anda demokrasinin başkenti.

Evet işte çok insan katlettiler ama ondan çok daha insan katleden devletleri şu an çok seviyoruz. Nefret edersek hepsinin yüzünü sansürleyip eski bayraklarını sansürleyelim, seveceksek tüm ülkeleri sansürsüz ve yasak olmayan bir şekilde sevebilelim.

Evet işte çok insan katlettiler ama ondan çok daha insan katleden devletleri şu an çok seviyoruz. Nefret edersek hepsinin yüzünü sansürleyip eski bayraklarını sansürleyelim, seveceksek tüm ülkeleri sansürsüz ve yasak olmayan bir şekilde sevebilelim.
Ahh dostum ne diyorsun sen onlar o insanları barış ve demokrasi için öldürdüler.

Geri
Yukarı