Nazi Almanya'sı neden bu kadar her yerde sansürlenip yasaklanıyor?

Nazizm'in orijinalinde Yahudileri katletmek bile yok. Final Solution 1942-43 sıralarında ortaya geldi, çalışma kampları ölüm kamplarına dönüştürülmeye başlandı. Almanya kazansaydı zaten Yahudileri öldürmeyi bırakır, işçi köle yapardı.

Evet, İran'lı Türk milletine hakaretleri meshur Firdevsi'nin mezarını tuvalete ben çevirdim Timur değil. :)

Hitler sempatinazı demişsiniz lakin bir adet dediğiniz kişiyi öven veya yücelten içerik yok.

Her şeyi işinize geldiği gibi anlıyorsunuz o kolay ama işte bugün "Asya kaplanları" denen Kore, Tayvan, Makao, Hong Kong belki Malezya gibi ülkeler gibi yatırımlar ile zengin değilseniz illa masum insan kanı içtiniz demektir. Bu dediklerim sütten çıkma ak kaşık değil ama.

Dediğim gibi tanrılar kurban istiyorsa adanacak birileri elbet vardır.

Konuya gelen yorumlar beni şaşırtması nedeni ile Hitler sempatizanlığı yapmanın enteresan olduğunu beyan ettim size karşı değildi. Her şeyi işime geldiği gibi anlamıyorum beyefendi size herhangi bir düşünceyi savunduğumu beyan etmedim veya Bolpot rejimi Mao Zedong gibi şeyleri övdüğümü beyan etmedim. Ruhani sebeplere bir araya gelmiş herhangi bir komünün seküler, laik olmadığı gerekçesi ile tasvip etmiyorum o yüzden son cümlenize bir yorumum yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarihi kazananlar sözünün en iyi örneklerinden biridir. Nazi Almanyası'nı kötüleyip dururlar ama ''Bu adamlar ne yaşadı da bu hale geldi?'' sorusunu insanların sormasını istemezler.

Tarihi kazananlar sözünün en iyi örneklerinden biridir. Nazi Almanyası'nı kötüleyip dururlar ama ''Bu adamlar ne yaşadı da bu hale geldi?'' sorusunu insanların sormasını istemezler.
Versay ile aç bıraktık abiii. Adamlar sokaklarda ölü atları yerken güle güle izliyorduk. Ondan sonra dallamalar bize savaş açtı, savaşın son safhalarında yine ölü atları yiyordu dallamalar. Ama şunu söyleyeyim, sağlam bombaladık ha :d Nazi Almanyası'nda şehire dair hiçbir şey bırakmadık ortada.

Versay ile aç bıraktık abiii. Adamlar sokaklarda ölü atları yerken güle güle izliyorduk. Ondan sonra dallamalar bize savaş açtı, savaşın son safhalarında yine ölü atları yiyordu dallamalar. Ama şunu söyleyeyim, sağlam bombaladık ha :d Nazi Almanyası'nda şehire dair hiçbir şey bırakmadık ortada.

Big_four.jpg

'' Bize yazar'' dediklerine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Geri
Yukarı