NBA 2K21 ayarları nasıl olmalı?

halookkk

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, bilindiği üzere bedava olduğu için çoğu kişi NBA 2K21'i indirdi onlardan biri de benim. Bir türlü ayarları beceremedim. Zıplamayı falan hiç nasıl yapılıyor bilmiyorum bile. Bir de ingilizcem yetmediği için ayarlardan pek bir şey anlamadım. Örneğin bounce pas ne demek bilmiyorum. Bunları açıklayarak anlatırsanız sevinirim.

Deneyerek ve sözlük/çeviri kullanarak anlayabilirsiniz. Ek olarak videolu içerikler de var hem oynanış hem de kontroller için. Bunları üyelerin tek tek araştırıp size ayrıntılı açıklaması kolaya kaçma olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar, bilindiği üzere bedava olduğu için çoğu kişi NBA 2K21'i indirdi onlardan biri de benim. Bir türlü ayarları beceremedim. Zıplamayı falan hiç nasıl yapılıyor bilmiyorum bile. Bir de ingilizcem yetmediği için ayarlardan pek bir şey anlamadım. Örneğin bounce pas ne demek bilmiyorum. Bunları açıklayarak anlatırsanız sevinirim.

Nerede beleş oraya yerleş :D

Hocam size Türkçe yama önerirdim, ama hile olarak algılıyor. Videolarını izleyebilirsin, en kötü Google Translate'den bakarak yapabilirsin.

Hocam pas çeşitlerini bilmiyorsanız herhangi bir arama motoruna girip "basketbol pasları", "basketbol kuralları" yazarsanız çoğu şeyi anlarsınız. Sonuçta basketbol oyunu.

Geri
Yukarı