NBA 2K21 "CPU without SSE4.2 detected" hatası

omerrccek

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Epic Games üzerinden NBA 2K21 oyununu indirdim ve böyle bir hata alıyorum. İnternet üzerinde SSE4.2 sorununu çözebilen birkaç kişi gördüm ama ben yapamadım. Yapan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

• Ekran Kartı: GTX 750 1GB
  • İşlemci: Intel Xeon X5460
  • RAM: 4x4 DDR3 RAM

techno.png

Öncelikle merhabalar. Epic Games üzerinden NBA 2K21 oyununu indirdim ve böyle bir hata alıyorum. İnternet üzerinde SSE4.2 sorununu çözebilen birkaç kişi gördüm ama ben yapamadım. Yapan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

• Ekran kartı: GTX 750 1GB
  • İşlemci: Intel Xeon X5460
  • RAM: 4x4 DDR3 RAM

Eki Görüntüle 1036765

İşlemciniz SSE4.2 teknolojisini desteklemiyor.

Intel SDE'yi dener misiniz? Başlık sizi aldatmasın, pek çok komut seti için emülasyon sağlıyor. Çalışma garantisi yok, performansta da düşmeler yaşayabilirsiniz.

Kimin çözdüğünü gördünüz bu arada? Paylaşın, belki bir şeyi eksik yapmışsınızdır.

Intel Sde'yi dener misiniz? Başlık sizi aldatmasın, pek çok komut seti için emülasyon sağlıyor. Çalışma garantisi yok, performansta da düşmeler yaşayabilirsiniz.

Kimin çözdüğünü gördünüz bu arada? Paylaşın, belki bir şeyi eksik yapmışsınızdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun hocam ekleyeyim, belki başka birisi yapar da yardımcı olmuş oluruz.

Bu videoyu görmüştüm, Intel SDE kullanılıyor. Recep Baltaş'ın anlatımını deneyin bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı