NBA 2K21 mycareer hesap silinmiş

Aynı olay başıma geldi Neighborhood'dan hızlı çıkayım derken Görev Yöneticisi'nden kapattım kapatmaz olaydım gözükmüyor kariyer, save dosyasına bakıyorum dosyada duruyor ama oyunda yok gözükmüyor...

Aynı olay başıma geldi Neighborhood'dan hızlı çıkayım derken Görev Yöneticisi'nden kapattım kapatmaz olaydım gözükmüyor kariyer, save dosyasına bakıyorum dosyada duruyor ama oyunda yok gözükmüyor...
save dosyasına nereden ulaştınız ben onuda bulamadım ayrıca save dosyasında türkçe karakter bulunmayacak diye 1-2 şey okudum deneyın ıstersenız

save dosyasına nereden ulaştınız ben onuda bulamadım ayrıca save dosyasında türkçe karakter bulunmayacak diye 1-2 şey okudum deneyın ıstersenız
Kullanıcılar>App Data>Roaming yolunu takip ederseniz bulacaksınız. Save dosyasında Türkçe karakter bulunmayacak derken o zaten "MyCareer00001" diye kayıtlı ki default olarak...

Benim de silinmişti 2K desteğiyle iletişime geçtim benden eskisiyle aynı bir kariyer oluşturmamı isteyip özelliklerimi oraya geçirdiler ve sanırım özür amaçlı 50.000vc verdiler.

Benim de silinmişti 2K desteğiyle iletişime geçtim benden eskisiyle aynı bir kariyer oluşturmamı isteyip özelliklerimi oraya geçirdiler ve sanırım özür amaçlı 50.000vc verdiler.
Ya ben dün bi ticket attım ama Platform ID kısmına Epic’te ki eb657 tarzı başlayan serial kodu giriyoruz değil mi?
Benimle daha iletişime geçmediler bu arada,nereden yazdınız bana linki atabilirmisiniz?

Oyunu oynayali 4 gün oluyor. Oyun yanit vermiyordu ben de görev yöneticisinden kapattim oyuna tekrar girdigimde mycareer bölümünde hesabim yoktu.

Maalesef kurtarmanın bir yolu yok eğer vc falan satın aldıysanız 2K Support'la konuşup yeni açtığıniz hesaba transfer ettirebilirsiniz.

Geri
Yukarı