NBA 2K21 savunma nasıl yapılır?

VbenZ

Hectopat
Yer
LosSantos
Daha fazla  
Dostlar dün ilk defa NBA 2K21 yükledim şut vs atabiliyorum ancak savunmaya geldiğimde adamlar çok pas oyunu yapıyor, ben topu takip ederken biri pota altına geçmiş oluyor ve otomatikman skor geliyor, savunmamı nasıl güçlendirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiye vermektense yaptığımı söyleyeyim, mantıklı gelirse kullanırsın dostum:

1- Topa sahip olan rakip oyuncuya bir oyuncumu yakın tutardım ve kontrol etmeyi bırakırdım. Yapay zeka benim yerime onunla ilgilenirdi. O arada ben de sürekli olarak oyuncu değiştirir ve boş adamları tutmaya çalışırdım.
2- Hangi oyuncuya hangi tuş kombinasyonunu yaparak geçeceğimin bolca pratiğini yapardım. Bir noktadan sonra sırayla oyuncu değişimi yerine istediğim anda istediğim oyuncuyu kontrol etme yeteneğine sahip olacağım için oyunda 1-0 öne geçmiş olurdum.

RR2 Methodunu araştırmanızı tavsiye ederim💪💪💪
Hocam bulamadım, link atma şansınız var mı?

Tavsiye vermektense yaptığımı söyleyeyim, mantıklı gelirse kullanırsın dostum:

1- Topa sahip olan rakip oyuncuya bir oyuncumu yakın tutardım ve kontrol etmeyi bırakırdım. Yapay zeka benim yerime onunla ilgilenirdi. O arada ben de sürekli olarak oyuncu değiştirir ve boş adamları tutmaya çalışırdım.
2- Hangi oyuncuya hangi tuş kombinasyonunu yaparak geçeceğimin bolca pratiğini yapardım. Bir noktadan sonra sırayla oyuncu değişimi yerine istediğim anda istediğim oyuncuyu kontrol etme yeteneğine sahip olacağım için oyunda 1-0 öne geçmiş olurdum.
Hocam ben savunma yapamadığım için run and gun yapıyorum sayı yediğim anda direk karşılık veriyorum.

Geri
Yukarı