NBA Gibi Oyunlar İçin Gamepad Önerisi

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar NBA 2K19 almayı düşünüyorum ve tadını çıkarmak için gamepad bakıyorum. Benim arkadaşlarımda Xbox One S var ve ısrarla param var ise almamı söylüyorlar. Baktığımda 200TL civarlarında satılıyor ve bilgisayara bağlamak içinde ayrıyeten kablo almam gerekiyor. Ben de bu kadar para verebilir miyim bilmiyorum. Bu yüzden Logitech F710'a baktım ama Xbox One S kadar da rahat ve güzel bir gamepad görmedim. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kablosuz ve Xbox One kolu rahatlığında bir controller arıyorsan kesinlikle önerim GameSir T2A olacaktır. Tasarimi gayet hoş. Hoş dediğim Xbox One Controller ile %99 aynı bluetooth ve wireless desteği var. Masaüstü pcde kullanacaksan wireless adaptörü controllerın içinden çıkıyor. Dizüstü pcde kullanacaksan zaten dizüstü pclerde bluetooth olduğu için direk bağlayabilirsin. Fiyati ise 160 tl. Ayrıca herhangi bir durumda mecbur kalırsan usb kablo ile kablolu da kullanabilirsin. Bu controlleri incelemeni en azından bir göz atmanı tavsiye ederim.
Eğer kablosuz ve Xbox One kolu rahatlığında bir controller arıyorsan kesinlikle önerim GameSir T2A olacaktır. Tasarimi gayet hoş. Hoş dediğim Xbox One Controller ile %99 aynı bluetooth ve wireless desteği var. Masaüstü pcde kullanacaksan wireless adaptörü controllerın içinden çıkıyor. Dizüstü pcde kullanacaksan zaten dizüstü pclerde bluetooth olduğu için direk bağlayabilirsin. Fiyati ise 160 tl. Ayrıca herhangi bir durumda mecbur kalırsan usb kablo ile kablolu da kullanabilirsin. Bu controlleri incelemeni en azından bir göz atmanı tavsiye ederim.
Bu arada T2A'da da titreşim mevcut.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı