Ne düşünsem gerçek oluyor

Son zamanlarda ne düşünsem gerçek oluyor veya aklımdan geçirdiklerimi başkaları görebiliyor veya okuyabiliyor sanki. Mesela ben bir kızdan hoşlansam o kız bunu rüyasında görüp bana söylüyor, birisi hakkında bir şey düşünsem bu onu bir şekilde hissediyor gibi ve buna benzer olaylar çok olmaya başladı ve kötü sonuç veren olaylar da oluyor. Bunun bir açıklaması var mı artık insanlar anlayabilecek diye rahat rahat bir şeyler düşünemiyorum bile.
Oha kahin (!) Şans eseri 1 - 2 defa olmuştur, sana da buna sen sebep olmuşsun gibi gelmiştir.

Son zamanlarda ne düşünsem gerçek oluyor veya aklımdan gerçirdiklerimi başkaları görebiliyor veya okuyabiliyor sanki. Mesela ben bir kızdan hoşlansam o kız bunu rüyasında görüp bana söylüyor, birisi hakkında bir şey düşünsem bu onu bir şekilde hissediyor gibi ve buna benzer olaylar çok olmaya başladı ve kötü sonuç veren olaylar da oluyor. Bunun bir açıklaması var mı artık insanlar anlayabilecek diye rahat rahat bir şeyler düşünemiyorum bile.

Sen gerçek kişisin. Biz ise simülasyonun parçasıyız. Biz aslında programlanmış et parçalarıyız. Sen deneniyor olan kişisin ve simülasyonda oynuyorsun.

Şaka bir yana hocam ablamın bana doğum günüm için RAM hediye etmesini düşünürseniz makbule geçer.

Son düzenleme:
Son zamanlarda ne düşünsem gerçek oluyor veya aklımdan gerçirdiklerimi başkaları görebiliyor veya okuyabiliyor sanki. Mesela ben bir kızdan hoşlansam o kız bunu rüyasında görüp bana söylüyor, birisi hakkında bir şey düşünsem bu onu bir şekilde hissediyor gibi ve buna benzer olaylar çok olmaya başladı ve kötü sonuç veren olaylar da oluyor. Bunun bir açıklaması var mı artık insanlar anlayabilecek diye rahat rahat bir şeyler düşünemiyorum bile.

Bunun aynısı bende var ama ne düşünsem olmuyor gerçekçi bir şekilde düşünüyorum, ve o olay yaşanmıyor.

Hocam uzun abi ile kel abiyi düşünün. Nasıl düşüneceğinizi biliyorsunuzdur umarım :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı