Ne Düşünüyorsunuz?

Düşünemediğini fark ettiğinde bile düşünüp düşünemediğini düşündün. Alın size paradoks:D
Sende onun düşünemediğini düşünürken düşünemedin ve düşündüğün için düşünemediğini farkettin ama düşündüğünü düşündün ama düşünemediğini biliyordun sonra düşünürken ben ne düşünüyorum diyip düşünemediğin kanısına vardın :D

Sende onun düşünemediğini düşünürken düşünemedin ve düşündüğün için düşünemediğini farkettin ama düşündüğünü düşündün ama düşünemediğini biliyordun sonra düşünürken ben ne düşünüyorum diyip düşünemediğin kanısına vardın :D
Beynimin devrelerini söktün kardeş:D Yavaş.

Okullar başlamadan hangi animeyi bitirsem diye düşünüyorum.
Onu ben de düşünüyorum Hanzo...
Clannad'ı tavsiye ederim. Gerçi iki sezon toplam 47 bölüm ediyor, belki bitiremezsiniz. 20-24 bölümlük istiyorsanız Konosuba ve Kiseijuu'yu tavsiye ederim. 12-13 bölümlük ise Tsuki ga Kirei, Violet Evergarden ve Boku dake ga Inai Machi'yi tavsiye ederim. Hepsi çok güzel animeler, beğeneceğinize eminim.

Düşünürken nasıl düşünemiyor oluyorum?:D

indir (1).jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı