Ne kadar banlanmış olsak da yazım kuralları ve disiplinin önemi

Hocam azıcık konu dışına çıksam yapıştırıyor Moderasyon Ekibi. Zevk alıyorlar bence. Eminim.
Bu işten para kazanıyorlarsa neyse diyeceğim de, sırf tat kaçırmak için babalarının hayrına bu işi yapıyorlarsa gerçekten üzülüyorum kendilerine. Bir boomer olabilmek için bu kadar çabayı sadece bir boomer sarf eder.

Dediğiniz gibi bakınca mantıklıymış, ama ufak tefek cümle bütünlüğünü ve anlamını bozmayan yanlışlardan ceza alınmamalı bence. Belki ufak bir uyarı.

Bu hep yapılıyor mu bilmiyorum ama benim başıma şöyle hoş bir şey gelmişti:
Eki Görüntüle 951698
Hepsi böyle mi bilmiyorum ama buradan teşekkürlerimi iletiyorum o moderatöre.
Güzelmiş. Böyle hoş moderatörler de bulunuyor işte 😘🤫
Raporlasak da etki etmiyor. Çok kez raporladım böyle ufak tefek şeyleri. 1 kere düzgün cevap vermediler.
Teker teker kontrol ediliyor raporlarınız. Aşırı nazik bir dil ile sorulduğunda hiç cevap verilmediğini görmedim. Cevap vermek zorunda da değiller zaten. Bol bol zamanı olan moderatörler cevap veriyor genelde.

Bu hep yapılıyor mu bilmiyorum ama benim başıma şöyle hoş bir şey gelmişti:
Eki Görüntüle 951698
Hepsi böyle mi bilmiyorum ama buradan teşekkürlerimi iletiyorum o moderatöre.
Aslında, az çok hangi moderatörler böyle biliyorum ama söylersem canım sıkılabilir. 🤣

Aslında, az çok hangi moderatörler böyle biliyorum ama söylersem canım sıkılabilir. 🤣
Bugün sabah 4 gibi aynı şekilde benim de yorumumu düzeltmiş, kısıtlama getirmeden o moderatör arkadaş. Sabahı bekliyor herhalde, tam çevrimiçi olduğum saatlerde ceza verir diye düşündüm ama ellememiş :D
Teşekkürlerimi iletiyorum kendisine.

Aslında benim de yazdığım bir yazım yanlışını düzeltip, 0 uyarı puanı vermişti bir moderatör. Ban falan da atmamıştı. Mesaj gelmişti hatta doğrusunun nasıl olacağına dair. Recep Baltaş yapmıştı sanırım bunu. Onun mesajının altına yazmıştım çünkü. Kendisi ufacık bir hataya 3 gün ban atmak yerine, minicik bir uyarı vermişti. Ceza bile vermemişti. Ama bir boomer moderatör orada olsaydı, 3 gün yoktum herhalde forumda.
Böyle insanlar nazik dilleri hak ediyorlar işte sayın @BalikŞuşişi :)

6 aydır aktifim ve ilk aktifliğimde "yazma özürlülüğümden" çok ban yemiştim.
Ekran görüntüsü 2021-04-01 104553.png

Geri
Yukarı