Ne kadar yalnızsın testi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1- Virüs kimsenin umurunda değil isteyen maskesini takıp çıkar birbirimizi kandırmayalım.
Yoo.

2- Bir insan neden başka bir insanın oyun oynama videosunu izler? çünkü canı sıkılıyordur. E bu adamın bir uğraşı yok ki gidip twitch gibi yayın platformlarında takılıyor işte.
Yoo.

3- Bir insan neden evde uğraşacağı bir şeye yatırım yapar? çünkü dışarıda hayatı yok. Eğer dışarıda hayatınız var ise siz meclis dışısınız.
Yoo.

4- Futbol'u hayatınızdan çıkarın eğer "futbolla ilgilenmeyenler haftasonu ne yapıyormuş yaa" demez iseniz tamam sizlik bir sorun yok.
Yoo.

5- Sosyal medya hesaplarınız şimdi şuan da hanginiz kapatabilir? eğer gidip kapatırsanız evet yalnız değilsiniz çünkü sizin o hesaplara ihtiyacınız yok.
Yine yoo. Hiç beğenmedim bu testi. Elektrikçi Hasan daha iyi 🙃

20 puan: Dışarıya 2 haftada bir çıkıyorum. (Eğer dışarıya çıkacak arkadaşınız yok ise çok nadir çıkarsınız)
20 puan: Twitch yayınları izliyorum. (İnsanlar yalnız hissettiği zaman çoğunluğun olduğu yerlere gider)
40 puan: Aldığım bilgisayar 4 bin TL'den pahalı. (Eğer dışarıda bir hayatınız yok ise büyük ihtimal pahalı bir bilgisayar alırsınız)
40 puan: Futbol takımı tutuyorum. (İnsanlar hayatları sıkıcı olduğu zaman futbol gibi spor dallarına yöneliyor)
40 puan: Sosyal medya hesabım var. (Kendini başka insanlara göstermek isteyen biri büyük ihtimal yalnızdır)

0-20 puan: Durumunu çok iyi, bu hayatı seviyorsunuz!
20-40 puan: Sanırım çocukluğunuz kötü geçti.
40-80 puan: Acilen bir psikologa gitmeniz lazım!
100+ puan: Allah kurtarsın.

Evet dostlarım sizin için hazırladığım test bu şekildeydi umarım herkes 0-20 puan aralığındadır.

Bu kadar adaletsiz bir puanlama sistemi görmedim. Sırf Instagram kullandığım ve futbol takımı tutuyorum diye psikoloğa gitmem gerektiğini öğrendim :)

Bu test hayatıma çok büyük artıları oldu teşekkür ederim. Futbolun ve sosyal medyanın hayatıma ne kadar ağır bir etkisi olduğunu öğrendim. Hemen gidip atomu parçalamam lazım. Bekle beni Einstein!

Allah kurtasın artık bizi de. Başka umudumuz kalmadı zaten :D

40 puan: Sosyal medya hesabım var.
40 puan: Aldığım bilgisayar 4 bin TL'den pahalı.

:) Ama bence pekte yalniz degilim ama neyse. :)

Hemen 2 ayda bir girip arkadaşlarım asosyal demesin diye açtığım instagram hesabımı silip PC'mi satıyorum ve onun yerine A320+2200G sistem topluyorum. Sonra da tuttuğum takımı bırakıyorum.

Allah kurtarsın arkadaşlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı