Ne kadar yalnızsın testi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu test yanlış. Yalnızım ama 20 puan aldım. O da dışarı virüs yüzünden çıkmadığım için. Yoksa 0 çıkacaktı.

20 puan: Dışarıya 2 haftada bir çıkıyorum. (Eğer dışarıya çıkacak arkadaşınız yok ise çok nadir çıkarsınız)
20 puan: Twitch yayınları izliyorum. (İnsanlar yalnız hissettiği zaman çoğunluğun olduğu yerlere gider)
40 puan: Aldığım bilgisayar 4 bin TL'den pahalı. (Eğer dışarıda bir hayatınız yok ise büyük ihtimal pahalı bir bilgisayar alırsınız)
40 puan: Futbol takımı tutuyorum. (İnsanlar hayatları sıkıcı olduğu zaman futbol gibi spor dallarına yöneliyor)
40 puan: Sosyal medya hesabım var. (Kendini başka insanlara göstermek isteyen biri büyük ihtimal yalnızdır)

0-20 puan: Durumunu çok iyi, bu hayatı seviyorsunuz!
20-40 puan: Sanırım çocukluğunuz kötü geçti.
40-80 puan: Acilen bir psikologa gitmeniz lazım!
100+ puan: Allah kurtarsın.

Evet dostlarım sizin için hazırladığım test bu şekildeydi umarım herkes 0-20 puan aralığındadır.
Sosyal medyaya Technopat giriyorsa bir kere buraya yazan herkesin 40 puanı var 😁
Ben bir de bilgisayar konusunda kalıyorum ve toplam 80 puan oluyor 😅

Arkadaşlar ben psikolojinin derin yerlerini inceliyorum ve yazdığım her şeyin arkasındayım, gelin tekrardan bir inceleyelim;
1- Virüs kimsenin umurunda değil isteyen maskesini takıp çıkar birbirimizi kandırmayalım.
2- Bir insan neden başka bir insanın oyun oynama videosunu izler? çünkü canı sıkılıyordur. E bu adamın bir uğraşı yok ki gidip twitch gibi yayın platformlarında takılıyor işte.
3- Bir insan neden evde uğraşacağı bir şeye yatırım yapar? çünkü dışarıda hayatı yok. Eğer dışarıda hayatınız var ise siz meclis dışısınız.
4- Futbol'u hayatınızdan çıkarın eğer "futbolla ilgilenmeyenler haftasonu ne yapıyormuş yaa" demez iseniz tamam sizlik bir sorun yok.
5- Sosyal medya hesaplarınız şimdi şuan da hanginiz kapatabilir? eğer gidip kapatırsanız evet yalnız değilsiniz çünkü sizin o hesaplara ihtiyacınız yok.

Sonuç: Yine ve Yine yapmış olduğum sağlam bir test insanlar tarafından beğenilmedi.

4. şık saçma geldi. Sosyal medyayı gündemi takip etmek için kullanıyorum, ne yani? Diğerleri tutmadı.

Psikolojiymis suymus buymus salla babam salla.
1) Ben evden çıkıyorum ama yalnız dolaşıyorum.
2) Twitch izlemiyorum çünkü vaktim o kadar değersiz değil.
3) 4000 TL altında bir bilgisayarim var çünkü fakirim.
4) Futbolda takım tutuyorum ama ne maç ne özet izlerim. Sorsan takım tutuyor musun evet derim.
5) Sosyal medya hesabım var ancak kullanmıyorum, zaten hiçbirinde ne fotoğraf ne profil fotosu hiçbir şey yok.

Şimdi bunların hepsi senin argümanlarina ters ama ben yapayalnızım. Hadi ittir git işine.

Arkadaşlar ben psikolojinin derin yerlerini inceliyorum ve yazdığım her şeyin arkasındayım, gelin tekrardan bir inceleyelim;
1- Virüs kimsenin umurunda değil isteyen maskesini takıp çıkar birbirimizi kandırmayalım.
2- Bir insan neden başka bir insanın oyun oynama videosunu izler? çünkü canı sıkılıyordur. E bu adamın bir uğraşı yok ki gidip twitch gibi yayın platformlarında takılıyor işte.
3- Bir insan neden evde uğraşacağı bir şeye yatırım yapar? çünkü dışarıda hayatı yok. Eğer dışarıda hayatınız var ise siz meclis dışısınız.
4- Futbol'u hayatınızdan çıkarın eğer "futbolla ilgilenmeyenler haftasonu ne yapıyormuş yaa" demez iseniz tamam sizlik bir sorun yok.
5- Sosyal medya hesaplarınız şimdi şuan da hanginiz kapatabilir? eğer gidip kapatırsanız evet yalnız değilsiniz çünkü sizin o hesaplara ihtiyacınız yok.

Sonuç: Yine ve Yine yapmış olduğum sağlam bir test insanlar tarafından beğenilmedi.
Bu işin teorik eğitimini bilmiyorsun. Ben sana soru sordum, cevap vermedin. Şimdi ne diyeyim sana? Psikolog musun psikiyatri misin yada psikoloji öğrencisi misin? Buna cevap arıyorum ben. Kitap okuyarak nereye kadar geleceksin? Bu yazılım yapmaya benzemez. Aslında yazılım da üniversite istiyor. Usta-çırak ilişkisi önemli. Rastgele öğrendiğin yerlerden gelipte bizi burada kandırma.

1685DBD7-9D9E-4CA9-A680-972AF26A76ED.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı