Ne kadar yalnızsın testi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1- 20 Puan (Aylardır çıkmadığım oluyor)
2- 20 Puan (YouTube sayılır heralde)
3 - 0 Puan (Param yok)
4- 0 Puan (Futbolu takip etmiyorum pek)
5- 40 Puan (Gerçek kimliğimle hesabım yok ama sosyal medya kullananların en az yarısı sosyal bence)

Kriterler saçma, olmamış bence. Benim evden çıktığım yok, daha yüksek puan almam gerekirdi.

Bilmiyorum hocam, ben Gmail i çok fazla kullanıyorum. Bana günde 50+100 mail geliyor.
Ben de kullanıyorum mecburen(o kadar mail ile uğraşmasam bile).
Benzer şekilde müzik dinlemek için Spotify kullanıyorum ancak kimseye daha çalma listemi vs paylaşmadım. Steam üzerinde paylaştığım tek şey ScreenShotlarım. Onlara da zaten kimse bakmıyor ben hatıra için sisteme yüklüyorum.

Instagram, Facebook ve Twitter gibi şeyleri sırf ismimi çalmasınlar diye açıp kenara attım. Ayda bir bakıp bildirimlerimi temizliyorum.

Hiçbir dayanağı yok. Bir insan içine kapanık olabilir. Şu dönemde daha doğru olduğunu düşünüyorum. Birkaç yakın dostum ve ailemden iki kişi haricinde hayatımı kimseye açmıyorum. Geri kalan kişiler gerek davranışları gerek sahte yaşayış tarzları nedeniyle görüşülecek insanlar değiller. Bir insan sosyal olmak zorunda değil. Bir insan asosyal ise ve bu durumdan memnun ise bir sorun yoktur.

4000 TL'den pahalı PC ve Sosyal medya hesabı tuttu. Fakat genelde gündem için kullanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı