Ne olacak bizim halimiz?

Rtxpact

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bizim halimiz ne olacak böyle bilgisayar alamıyoruz. Her şey pahalandı. Amerika Türkiye'ye ambargo uygulanıyor. Ekonomi kötüye gidiyor. Virüs var ölcez mi belli değil. Bir taraftan sınavlar var. Ne olacağız arkadaşlar böyle? Hiç iyiye gitmiyoruz. Kıyamet mi kopcak sa ne? Çin ABD ile gergin. Ne olacak bilmiyorum ama hiç iyi yerler gitmiyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin.
Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben düşünmüyorum artık kafam rahat ne olacaksa olsun kafasındayım. 17 yaşında ülkenin halini düşüneceğim evet ama ekonomi, adalet gibi konularını ben düşünmeyeceğim.

1621695823610.png

Bu konuları okumaya ne dersiniz? 300 tane cevap varda.

Rusya gibi saçma sapan ülkeler yerine Amerika, İsrail gibi ülkelere destek verirsek bence bir kısmı çözülür bu sıkıntıların ama sadece bir kısmı.

Yorum yaparsam üşürüm, yorum yaparsam üşürüm, yorum yaparsam üşürüm (!)
Hiç bir şey olmaz.

Halinin ne olacağını düşünmek için ilk önce çözüm üretmelisin. Konuşacaksın, durmayacaksın. Ülkemizin bu hale gelmesi utanç verici!
Bu ülke Ortadoğu'da açan bir çiçekti be.
Gerekirse annenizi, babanızı karşınıza alıp konuşacaksınız.
Şimdi bana siyaset yapma demeyin. Bu ülkede artık her şey siyaset olmuş durumdadır.
Bu ülke bir kere daha bu iktidarı kaldırmaz arkadaşlar. Gerçekten kaldıramaz. Çok bile dayandı ama bir daha olmaz.

Geri
Yukarı