Ne olacak halimiz?

Buna kurgu demek bir babanın oğluna pantolon alamadığı için intihar ettiği gerçeğini değiştirir mi?
Hayır.
Hayatımda hiç bu kadar beni üzen, aynı zamanda da sinirlendiren bir haber görmemiştim. Kim bizi bu hale getirdi ise cezasını çekmeli.

Hayatımda hiç bu kadar beni üzen, aynı zamanda da sinirlendiren bir haber görmemiştim. Kim bizi bu hale getirdi ise cezasını çekmeli.

Hocam buna ek olarak Türkiye tarihinde bu dönem hariç hiçbir zaman Türk kürt ırkçılığı olmamıştır bunu yapan ise reisin ta kendisidir.
Ayrı bir örnek veriyorum.
Şimdi ben bu reisin yaptıklarını say say bitirmem ancak şunu söyleyebilirim bunların zihniyeti osmanlıdır, şeriattır, ben ne dersem odur, herkesin sarıklı, cübbeli, türbanlı, din değişikliğinin cezası ölüm olan, kadın haklarının olmadığı liyakatsiz bir ortamdır.

Son düzenleme:
Bakamayacağın çocuğu dünyaya getirmeyeceksin. Önce çocuğu yap, sonra "geçenemeyoz" de😏 Hiç üzülmedim.
Adam çalışanın hakkının verilmediği bir ülkede yaşıyor diye çocuk yapmayacak mı? Adam değil, bu ülkeyi bu hale getirenler suçlu. Bu adamla aynı durumda olan kaç bin tane insan vardır kim bilir şu an.

Arkadaşlar hepimiz yakınıyoruz ızdırap çekiyoruz vs. fakat bunun çözümü yakınıp birilerini suçlamak değil. Bu kötü dediğimiz sistemde bile kendini kurtarıp çok başarılı olan binlerce genç var onlardan farkımız ne?
Düşündüm de çok farkımız var onların ya torpili ya parası ya da çevresi var. Evet moral vermekten vazgeçtim God'sWhip out.

Yeni konular

Geri
Yukarı