Ne olacak bu fiyatlar?

Artacak fiyatlar başka olacak bir şey yok. Bu arada The Last of Us diğer AAA oyunlara göre iyi bir fiyata çıktı. 1200 TL oyunlara ne demeli?
Dead space remake ve nfs unbound buna güzel bir örnek ve ikisi de fiyatına zerre değecek oyunlar değil. Ama bunlar ve cod dışında 1000 tl üstü çıkan pek oyun yok. Re4 callisto protocol falan bunlar hep 500 600 bandında çıktı zaten. Üzücü.

300 tl bandı triple A oyunların hepsini fullemeye çalışıyorum. Eskiden Cyberbug 124.50 eder mi denirdi. Star wars un yeni oyununun 1200 e satıldığı, arcade yarış oyununun 1200e satıldığı, 2013 yapımı oyunun 600e satıldığı, Double A Atomic Heart gibi oyunların 700e satıldığı ortamda(Belki çok iyi çıkar ama güven vermiyor doğal olarak) 250 bile eder 🥹

Ayrıca Playstation oyunları (God of war, spiderman, uncharted 4), Final Fantasy 7, Fifa 23 gibi oyunlar epicte çok avantajli fiyatlara inecek gibi bu indirimlerde. Değerlendirilmeli

300 tl bandı triple A oyunların hepsini fullemeye çalışıyorum. Eskiden Cyberbug 124.50 eder mi denirdi. Star wars un yeni oyununun 1200 e satıldığı, arcade yarış oyununun 1200e satıldığı, 2013 yapımı oyunun 600e satıldığı, Double A Atomic Heart gibi oyunların 700e satıldığı ortamda(Belki çok iyi çıkar ama güven vermiyor doğal olarak) 250 bile eder 🥹
Aynı şeyin peşindeyim ama saolsunlar oyunda almam gereken seçimlerim ve etkilerinin zevkini reale taşıdılar. Az para çok oyun var. Horizon god of war last of us bahsettiğim oyun choo choo charles bide dead island 2. Bunları indirimli halleriyle bile almaya kalksak 1000 tl yi geçiyor zaten bu nedir?

Aynı şeyin peşindeyim ama saolsunlar oyunda almam gereken seçimlerim ve etkilerinin zevkini reale taşıdılar. Az para çok oyun var. Horizon god of war last of us bahsettiğim oyun choo choo charles bide dead island 2. Bunları indirimli halleriyle bile almaya kalksak 1000 tl yi geçiyor zaten bu nedir?
Haklısınız hocam ben Elden Ring i malesef korsan oynamistim onu ve Final Fantasy 7yi alacağım muhtemelen 1000 tl tutacak üstelik biri 1 diğeri 2.5 senelik oyun rezillik

Haklısınız hocam ben Elden Ring i malesef korsan oynamistim onu ve Final Fantasy 7yi alacağım muhtemelen 1000 tl tutacak üstelik biri 1 diğeri 2.5 senelik oyun rezillik
Elden ring de var onu da iyi hatırlattınız. Kafayı yiyeceğim valla bi tutkumuz var onu da delik deşik ettiler. Last of us a param yeterse alırım gibi artık öyle bir devirdeyiz ki 600 tl uygun bir fiyat gibi geliyor. Bıktım.

10028606488626.jpg

Crack yapınca da keyifi kaçıyor hocam ya. Elbette o fiyatlar akıl karı değil de 2 ucu sivri değnek işte.

Bende kaçmıyor şahsen, artık vicdansızmı dersiniz ne dersiniz bilmem ama bir oyuna 1200 TL vermem.

Türkçe yaması veya seslendirmesi olan oyunları almaya çalışın yoksa direk crack indirin adam hem Türk oyunculara yama koymamış hem de 1000 TL istiyor.

Geri
Yukarı