Ne olmak istiyordunuz, ne oldunuz?

Ben kamyon şoförü olacakmışım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu klip yüzünden:)
Şimdi e-ticaret uzmanıyım. TOBB ETÜ ulu mezunuyum. İşimi çok seviyorum. Tavsiye ederim.
Arada kırmızı kamyon sürme hayalim var o başka :)

Affiliate marketing ve SEO diye özet geçeyim.
Rakuten diye bir marka duydunuz ya, barça tişörtlerinde işte onlar LinkShare'i aldılar büyük bir affiliate marketing firmasıdır. İşte bu affiliate marketin firmasının interface'si benden sorulur.

Pazartesi farklı bir kuruma geçiyorum. Bakalım neler öğretecek hayat bana.

Bu işler çok alengirli, tecrübe ederek öğreniliyor. Bedava kurslar var İienstitü'de bakın, karıştırın ilginizi çekerse etiketleyip sorarsınız yine.
@BayEgo Hocam tam olarak ne yapıyorsunuz o işte?

Çöp arabalarının arkasından sarkarak tüm şehri turlayan çöp toplayıcısı olmak istiyordum, ailem izin vermediği için birçok şey oldum, hala bir şeyler olmaya devam ediyorum, sanırım çocuğumda büyüdüğünde benim izimden giderek bir şey olacak.

Affiliate marketing ve SEO diye özet geçeyim.
Rakuten diye bir marka duydunuz ya, barça tişörtlerinde işte onlar LinkShare'i aldılar büyük bir affiliate marketing firmasıdır. İşte bu affiliate marketin firmasının interface'si benden sorulur.

Pazartesi farklı bir kuruma geçiyorum. Bakalım neler öğretecek hayat bana.

Bu işler çok alengirli, tecrübe ederek öğreniliyor. Bedava kurslar var İienstitü'de bakın, karıştırın ilginizi çekerse etiketleyip sorarsınız yine.
İyi bir iş gibi duruyor hocam. Kariyerinizde başarılar dilerim. Aylık veya yıllık kazancınızı sorabilir miyim? Merak ettim 🤣

İyi bir iş gibi duruyor hocam. Kariyerinizde başarılar dilerim. Aylık veya yıllık kazancınızı sorabilir miyim? Merak ettim 🤣
Bu sorunun cevabını Bayanego dahi bilmiyor. Yeni maaşım da giriş seviyesi için gayet uygun. Kendinizi geliştirdikçe, yeni meziyetleri ekledikçe maaşınız da ona oranla artıyor.

Mesela Youtube ads ve Google Analytics yeni iki öğrenme odak noktam. Açık konuşayım, kendinizi pazarlamayı öğrendiğinizde sizden kendinizi nasıl ve hangi alanda geliştirmeniz gerektiğini iş yeriniz gösteriyor. Bu da size hem kariyer anlamında bir basamak yükseğe çıkma şansı veriyor, hem de maaşınıza dolgun ücret olarak dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı