Ne Oynayacağıma Karar Veremiyorum

GulGok

Decapat
Başlıkta da belirttiğim gibi yeni sistem topladım fakat ne oynayacağım karar veremedim. Saf saf internette geziniyorum.

Bilgisayarımda yüklü oyunlar:

Arma 3 Uzun bir süredir oynuyorum yavaş yavaş sıkılmaya başladım.
Rainbow Six Siege Eskiden çok oynardım diamonda kadar yükseldim şimdi oynayasım gelmiyor arkadaş çevrem olmadığı için olabilir.
PUBG Eskisi kadar sarmıyor.
Tom Clancy's The Division 2 3 saate yakın oynadım oyun bomboş hissettiriyor.
World War Z Oyun güzel fakat harita çeşitliliği yok.
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Oyun hep aynı ilerliyor düşman base ele geçir lider öldür yakala sorgula sürekli aynı şeyler.
Metro Exodus Bundan önceki serileri 2 kez bitirdim fakat bunu oynayasım hiç gelmiyor ısınamadım galiba.
Assasian Creed Odssey Bu oyunu bitirmek istiyorum fakat bir türlü başlayamadım.

Siz ne yapıyorsunuz bilgisayar başında ben FPS ve fast paced oyunları seviyorum önerebileceğiniz oyun var mı?

Son düzenleme:
Demek ki Battlefield ile tanışmamışsın. [emoji6]

Dostum bunu bana demeyecektin. Ben Battlefield 4 de master yapmış adamım atak helikopterde dünya sıralamasına giriyordum ne günlerdi be. Lise hayatım BF4 oynamak ile geçti ondan önce BF3. :)

Benim sorunum oyun bulamamak değil sadece oynama isteği gelmiyor yüklüyorum ama açıyorum 20 dakika oynayıp kapatıyorum eskiden bir oynamaya başlayınca 4-5 saat oynuyordum acaba sorumluluklarım arttı ondan mı kaynaklı yaşlanıyor muyum? 😞

Stateji seviyorsan EU4 derim, 2017 yazı boyunca oynadım ve devam ettim. Şu anda 1000+ saatim var. Oyunu ne kadar oynarsan oyna yapacak şeylerin sayısı çok fazla olduğu için sıkılmıyorsun. Tabi kötü yanlarıda var. Mesela en son güncellemeler(1.25 ve sonrası) baya karın ağrısı yapan güncellemelerdi. Neyse ki bir kısmı düzeldi 1.28 de. Bu kötü yanlar seni çok etkilemez muhtemelen. 200 saati geçtiğinde belki yadırgarsın fakat o zamana düzeleceğini umuyorum. İyi forumlar.

Dostum bunu bana demeyecektin. Ben Battlefield 4 de master yapmış adamım atak helikopterde dünya sıralamasına giriyordum ne günlerdi be. Lise hayatım BF4 oynamak ile geçti ondan önce BF3. :)

Benim sorunum oyun bulamamak değil sadece oynama isteği gelmiyor yüklüyorum ama açıyorum 20 dakika oynayıp kapatıyorum eskiden bir oynamaya başlayınca 4-5 saat oynuyordum acaba sorumluluklarım arttı ondan mı kaynaklı yaşlanıyor muyum? 😞
Aynı tür oyunlardan sıkılmışta olabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı