Ne sıklıkla mastürbasyon yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi gelelim gerçekten cevap vermeye. Arkadaşım mastürbasyonun ideali haftada en fazla 3 keredir. Eğer 16 yaşına gelmiş ama hiç yapmamış bir insan var ise, bence acilen yapmalıdır çünkü testis kanserine yol açar. Sen ideal tut haftada 3 kere yap yeter. Fazlası zarar. Bir erkek hayatında 6-7 bin kere boşalabilir en fazla. O yüzden 20 altı yaşlarda çok tüketmeyin depoyu.

Mastürbasyon 18 yaşlarında sivilce yapar mı? Bilimsel bir bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
Daha çok senin ergenliğininde üretilen hormonların o döneme sarkıp sarkmamasıyla alakalı yani hala ergenlik geçiriyorsan vücudunda sivilce zaten normalir

Beyler varsa hanımlar, bu işin fazlası veya azının bence kimseye faydası olmaz. İçi kıpırdayan abartmadan patlatsın bir rahatlama seansı, tadında bırakın sonra alttakımlar elinizde kalmasın :D :D.

Daha çok senin ergenliğininde üretilen hormonların o döneme sarkıp sarkmamasıyla alakalı yani hala ergenlik geçiriyorsan vücudunda sivilce zaten normalir
Alın bölgemde sivilce problemim var. Genelde haftada 3-4 mastürbasyon yapıyorum. O yüzden kafam da hep soru işaretidir.

Ağzınla yazmışsın ama. Ağzıyla yazmamışsın. Yazım hatası yapmışsın be kanka.
Yaw nerede yazım hatası yapmışım? Kendi kusurunu bana yükleme sen mesajımı doğru dürüst okumamışsın.
Partnerine elinle veya ağzınla mastürbasyon yapabilirsin. Daha zevkli.
Bak ne demişim burada, partnerine elinle veya ağzınla yapabilirsin demişim. PARTNERİNE. Bu mesajın neresinde yazım hatası var bul bana göster. Partner ne demek bilmiyorsun herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı