Ne yapabilirim?

Valla hocam onu ben bilemem. Ben sadece anlattıklarınızdan yola çıkarak tahminde bulunabilirim. Bana göre seven biri böyle davranmaz.
Peki hocam benim ona şöyle yazdığımda "yan yana gelmemek için elinden geleni yapıyorsun" dediğimde ise o "ben senin yanına geliyorum" demesi peki? Buradan ne çıkartırsınız? @Emma Stone
@Emma Stone hocam merhaba. Siz çok sıktığımı biliyorum ama başımdan geçeni anlatmak istiyorum. Artık daha az yazmaya ve daha az ona bakmaya çalıştım. Bu sefer ben kaçıyordum. Artık yan yana veya yüz yüze gelince bile bakmıyorum. Ama o hala bakıyor. Neyse bugün amacım onu sinir etmek veya kıskandırmak değildi. Yanımda bir erkek arkadaşım vardı. Başka sınıftan ise kız arkadaşlarım bankta oturuyorlardı. Neyse bu kızların yanında ise sevdiğim kız ve arkadaşı oturuyordu. Kalkmasını bekledim yanına gitmek istemiyordum. Sonradan kalktı. Kalktıktan 1-2 dakika sonra arkadaşım ile yanlarına oturduk konuşuyorduk ediyorduk birden sevdiğim kız geldi. Şöyle dedi "biraz kalktım yerimden kalkar mısın?" dedi. Bende ona "hayır arkadaşımla bir şey konuşuyorum" dedim. O ise tamam o zaman deyip yanımızdan gitmedi. Bilerek onunla konuşmamaya çalışıyordum. Ama sonuna kadar oturdu. Bilerek biraz suratta yaptım. Dün ise gelip aniden fotoğrafımı çekti ön kameradan. Biraz sinirlendim ve yanından gittim. Eve geldiğimde yazdım "neden böyle bir şey yaptın" dedim. Yani neden haber vermedin diye sordum. O ise "verdim hatta yanında söyledim" dedi. Kendini fotoğraftan kırpmıştı. Şunu sordum "neden kendini kırptın" dedim. O ise "kötü çıkmışım" dedi. Bende şunu söyledim "orda bende kötü çıkmışım" dedim. O da " hayır iyi çıkmışsın dedi" bende "dalga geçme" gibisinden bir şey söyledim o ise "hayır ne dalga geçmesi" diyerek cevap verdi. Sonrasında şunu sordum "hem sen benim tek fotoğrafımı ne yapacaksın" dedim. O da "hiç öyle kalıcak" diye karşılık verdi. Bu konuyu çok uzatmadım... Bugün ki olayda ise başka bir zaman yine arkadaşlarımın yanına gittim ve öbür bankta hep bana baktı ve hiç umursamadım. Bunun derdi ne hocam ben yüz vermiyorum artık ama o sanki seviyormuş gibi hareketler yapıyor. Anlamıyorum. Sizin düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz neler? Okuduğunuz için teşekkürler...

Son düzenleme:
@UserHakan, O kızı bırakın. Ciddiyim bu sefer. Yazdıklarınızdan yola çıkarak, sizi epey oyalıyor, kullanıyor. İlişkinizi bitirin. Bu gibi kızlardan ancak geriye, kendinize kızdığınız anılar kalır.

@UserHakan, O kızı bırakın. Ciddiyim bu sefer. Yazdıklarınızdan yola çıkarak, sizi epey oyalıyor, kullanıyor. İlişkinizi bitirin. Bu gibi kızlardan ancak geriye, kendinize kızdığınız anılar kalır.
Ya hocam ortada zaten ilişki falan yok soğuk davranıyorum artık ama artık o hep bakıyor o geliyor saçma sapan hareketler yapıyor. Yüz vermiyorum zaten...
Geçende konuşmaya çalışır gibi yaptı "nasılsın" dedi duymamazlıktan gelerek hiç bakmadan gittim.

Boş ver sen bu işleri gel birlikte çapkınlık yapalım Can Çakır. Şaka şaka, bence o kızdan sevgili olmaz kendini bir şey zannediyor muhtemelen. Ama bence sizin sınıftaki aranızı yapmaya çalışan kız ile sevgili olsan daha iyi olur. En azından iyi niyetli ve egolu değil galiba.

@Emma Stone hocam sonunda bitti. Kendime bakıyorum da salaklık etmişim 😄 Tavsiyeleriniz için size tekrardan teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın...
Rica ederim, ne demek. Size değer vermeyen, değmeyecek kişiler için hiç uğraşmayın. Onu iyice tanıyın. Bu da son tavsiyem olsun. Siz de kendinize iyi bakın.

@Emma Stone hocam gerçekten de böylelerine yüz vermemek gerekiyormuş. Önceden gram bakmayan yüzünü çevirmeyen kız ne hikmetse bakmaya başlıyor veya gizlice yandan bakmaya çalışıyor. Hatta birini seviyormuş isminde 2 "A" harfi varmış. Bunu da bizim aramızı yapmak istediğimiz kıza yazıyor kız ise benim adımdan bahsedince ilk başlarda benim ismim ile birkaç kişiyi daha saymış kız ise olabilir demiş. Ardından benim arkadaşım birkaç bir şey dediğinde random atmaya başlamış ama hala seviyorum sevmiyorum dememiş daha sonralarda ise arkadaşım ısrar edince "hayır ben onu öylesine söylemiştim" falan filan demiş. Arkadaşım ise onun en başta çok ciddi olduğunu söylüyor... Son zamanlarda ise başta bahsettiğim üzere her zaman göz göze gelmeler bitmiyor ama akıllandım. Bu sefer istese de ben istemiyorum. Kısaca siz siz olun kimseye haddinden fazla değer vermeyin. Bırakın, rahat takılın, eğer birinin size geleceği varsa gelir. Boş biri yüzünden kendinizi üzmenize hiç gerek yok. Sağlıcakla kalın ;D

@Emma Stone hocam gerçekten de böylelerine yüz vermemek gerekiyormuş. Önceden gram bakmayan yüzünü çevirmeyen kız ne hikmetse bakmaya başlıyor veya gizlice yandan bakmaya çalışıyor. Hatta birini seviyormuş isminde 2 "A" harfi varmış. Bunu da bizim aramızı yapmak istediğimiz kıza yazıyor kız ise benim adımdan bahsedince ilk başlarda benim ismim ile birkaç kişiyi daha saymış kız ise olabilir demiş. Ardından benim arkadaşım birkaç bir şey dediğinde random atmaya başlamış ama hala seviyorum sevmiyorum dememiş daha sonralarda ise arkadaşım ısrar edince "hayır ben onu öylesine söylemiştim" falan filan demiş. Arkadaşım ise onun en başta çok ciddi olduğunu söylüyor... Son zamanlarda ise başta bahsettiğim üzere her zaman göz göze gelmeler bitmiyor ama akıllandım. Bu sefer istese de ben istemiyorum. Kısaca siz siz olun kimseye haddinden fazla değer vermeyin. Bırakın, rahat takılın, eğer birinin size geleceği varsa gelir. Boş biri yüzünden kendinizi üzmenize hiç gerek yok. Sağlıcakla kalın ;D
Tun konuda bunu anlatmaya çalıştım. Anlamana sevindim. Bundan sonra ki hayatında umarım dikkate alırsın.
Hak edene değer ver lakin hak ettiği kadar. Bu da son sözüm olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı