Ne yiyebilirim?

Sağlıklı bir şey istiyorsan yulaflı tariflere bakabilirsin. Tabii makarna veya pilava benzemez. Yulaf unlu pankekler var, öneririm. Tadı kepekli ekmeğe benziyor, aslında bana kolay geliyor ama kimine zor gelebilir. En iyi öneri tavuk pilav veya makarna. Noodle yemeni önermiyorum, zararlı bir şey.

Ha bu arada her gün sadece karbonhidrat tüketme. Özellikle protein tüketiyorsan kesinlikle yanında yeşillik ye. Bütçen yeter mi bilmem ama ton balıklı mısırlı salata yapabilirsin bazı günler. Çiğköfte de ucuz maliyetli güzel bir şey olabilir. Veya haşlanmış yumurtalı salata yapabilirsin. Sadece her gün karbonhidratı fazla kaçırmamaya özen göster.

Bazı günler oldu ben de her gün makarna yemek zorunda kaldım. Her gün yiyince iğreniyor, yemek istemiyor insan. Makarna yemeyi seviyorum özellikle sebzeli olanı. Dışarıdan hamburger, pizza tarzı şeyler yemek zararlı. Domates pahalı, patates pahalı... Haklısınız. Ben bunu biliyorum. Fiyatlar çok yüksek, 0,50₺ domates aldığımızı biliyorum, şimdi ise 8-15₺ arasında.

Bazı günler oldu ben de her gün makarna yemek zorunda kaldım. Her gün yiyince iğreniyor, yemek istemiyor insan. Makarna yemeyi seviyorum özellikle sebzeli olanı. Dışarıdan hamburger, pizza tarzı şeyler yemek zararlı. Domates pahalı, patates pahalı... Haklısınız. Ben bunu biliyorum. Fiyatlar çok yüksek, 0,50₺ domates aldığımızı biliyorum, şimdi ise 8-15₺ arasında.
Olsun ben hep 50 kuruşluk alıyorum demek isterdim ama tane domates 1TL malesef 😔

Geri
Yukarı