Ne zaman PC toplayabileceğiz?

Bütçe
3000

Nitroshock6

Decapat
Daha fazla  
"Fakirin yüzü gülmeyecek"

Galiba bu olay bizim milletimizin çıkarcılığı.

Dedim bir sistemi yeniliyem, anakartıma baktım ölmüş artık. PSU'dan haber yok o zaman karnemi yani taktiri kullanmam gerektiğine vardım neyse.

O zaman 2.el sistem dizmem gerekiyor dedim internette uygun fiyata eski PSU'lar var. Alayım ondan bir tane vs derken her şey iyi işlemciye geldim adam 600 yazmış eski nesil i5? Şakamı len dedim ekran kartı ise yine aynı piyasada bulunan 300 TL civarı ekran kartı olmuş 650 zaten 8 GB ekran kartlarına gelmiyorum.

Ve dedimki sen bunu diziyorsun da insanlar DDR4'e geçmiş sen DDR3 desin.

O zaman APU:

Vallahi açık konuşmak gerekirse 3400G ile 4300GE arasında FPS olarak az bir fark var 4300GE 1300 TL seviyelerindeyken 1600'e yaklaştı.
Intel APU'lara baktım batmış zaten o nokta. 1600 TL 1400 TL ise anakart + RAM + PSU kasaya yer yok ben bu sıkıcı hava almıyan kasada kalmak zorundayım :/

3K seviyelerinde zaten artık bulmak imkansız hazır olarak 2. el falan da riskli ekran kartlı sistemler manyak fiyatlar ben ne alacağım gerçekten sisteme Update yapayım dedim de işlemciye giriyorum anakarttan anakarttan ekran kartına patlıyorum.

Eğer nasipteyse bir APU almayı planlıyorumda bu fiyatlar çıkarcılara azdır yani artacakk :/

O zaman şu açıklamayı anladıkki Türk milleti paracı olmuş teşekkürler.

Peki size bir sorum var yahu kardeş ne zaman düzelecek bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Fakirin yüzü gülmeyecek"
Şu anlık öyle gözüküyor.
O zaman 2.el sistem dizmem gerekiyor dedim internette uygun fiyata eski PSU'lar var. Alayım ondan bir tane vs derken her şey iyi işlemciye geldim adam 600 yazmış eski nesil i5? Şakamı len dedim ekran kartı ise yine aynı piyasada bulunan 300 TL civarı ekran kartı olmuş 650 zaten 8 GB ekran kartlarına gelmiyorum.
2. el baya bir fırsatçı doldu.
anakart + RAM + PSU kasaya yer yok ben bu sıkıcı hava almıyan kasada kalmak zorundayım :/
APU sistemde kasaya çok gerek yok. Diğer türlü de idare edilebilir veya para biriktirene kadar uzay montaj kullanılabilir.
O zaman APU:

Vallahi açık konuşmak gerekirse 3400G ile 4300GE arasında FPS olarak az bir fark var 4300GE 1300 TL seviyelerindeyken 1600'e yaklaştı.
Intel APU'lara baktım batmış zaten o nokta. 1600 TL 1400 TL ise anakart + RAM + PSU kasaya yer yok ben bu sıkıcı hava almıyan kasada kalmak zorundayım :/

3K seviyelerinde zaten artık bulmak imkansız hazır olarak 2. el falan da riskli ekran kartlı sistemler manyak fiyatlar ben ne alacağım gerçekten sisteme Update yapayım dedim de işlemciye giriyorum anakarttan anakarttan ekran kartına patlıyorum.
Evet APU güzel bir tercih olabilir. Bu videodan harekete geçerek güzel bir PC (fiyata göre) toplayabilirsin.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı