Neden antivirüs yazılımlarının çoğunda koyu tema bulunmuyor?

Ama hala daha bir koyu mod desteği göremiyorum. Gerken mesaj o değildi maalesef. Neden eklemediklerini ve eklemelerinin bir sorun mu oluşturacağını sordum. 🙂

@Murat5038 hocam bir Kaspersky Türkiye Forum yetkilisi :)

Ben mesajı aldım. Ya siz?

Evet. Sanki Kaspersky ile alakalı bir koyu tema haberi görmüştüm. Fakat sadece macOS kullanıcıları için olduğu da döyleniyor.
Her ürün için desteği mevcut.
Kaspersky Security Cloud - Free' de koyu tema keşke olsa.
Dediğim gibi her ürüne mümkün yapmak.
Ama hala daha bir koyu mod desteği göremiyorum. Gerken mesaj o değildi maalesef. Neden eklemediklerini ve eklemelerinin bir sorun mu oluşturacağını sordum. 🙂
Varsayılan olarak maalesef alternatif sunulmuyor kullanıcılara geliştiriciler için açık yol bırakılıyor ve Kaspersky blog ve forumlarında isteyen dosyaları paylaşabiliyor isteyen de oradan beğendğini seçip kendine uygulayabiliyor.
Ben mesajı aldım. Ya siz?
Yani verdiğim mesajdan ileride geleceğini düşünmeyin :) Sadece özelleştirme mümkün olduğunu göstermek istedim.
Evet biliyorum. Fakat kesin olarak bir tarihinin olup olmadığını da sormak istiyorum. 😀
Maalesef tarih yok. Çünkü özelleştirme kişi kendi uygularsa yapabiliyor. Uygulanabilirliğini kontrol etmek istedim ancak tema yüklemek için butonu kaldırmışlar. Bu yüzden bir ara konuşurum detaylı olarka rehber de yaparım belki Kaspersky forumda.

@Murat5038, o hâlde yakın bir zamanda rehber yapmanızı bekliyor olacağız. Rehberi oluşturmanız için tahmini olarak bir tarih verebilir misiniz?
Bir zaman veremem çünkü belki dedim, yapmama ihtimalim de var :) Zamanım olmuyor bu tür şeylere, olursa bir ara yapar dediğim gibi paylaşırım. Çıkartırsam 2021 ve Free sürümü ile çıkarırım diye düşünüyorum. KIS olarak da ekleyebilirim buraya eklediğim resimler benzeri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir gelişme var gibi. Kaspersky Plus indirme linki:

Yeni konular

Geri
Yukarı