Neden antivirüs yazılımlarının çoğunda koyu tema bulunmuyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir gelişme var gibi. Kaspersky Plus indirme linki:

Windows 11 Mica arayüzüne ilk uyum sağlama hamlesi Kaspersky'dan gelmişe benziyor. Türkiye için ne zaman gelecek acaba, sanırım şu anda yalnızca ABD pazarında.

Kaspersky ürünlerini güncelliyor.
Gördüğünüz gibi isimler değişecek. Android tarafında da farklılıklar olacak. Bazı bilgileri paylaşma yasağı var bu yüzden bazı şeyleri paylaşmıyorum :) Ancak güzel geliyor.

Kaspersky IS ve altındakiler Kaspersky Standart ürününü kullanabilecek lisansları devam ediyorsa. Kaspersky Secure Cloud ücretli sürümünü kullanan ise Plus sürümünü kullanabilecek.
3 Tür lisans olacak lisans sistemi değişecek. Kaspersky Standart, Plus ve Premium olarak.
Ülkemize gelişi yıl sonuna kadar gelmiş olur diyebilirim bir sorun çıkmazsa.

Gördüğünüz gibi isimler değişecek. Android tarafında da farklılıklar olacak. Bazı bilgileri paylaşma yasağı var bu yüzden bazı şeyleri paylaşmıyorum :) Ancak güzel geliyor.

Kaspersky IS ve altındakiler Kaspersky Standart ürününü kullanabilecek lisansları devam ediyorsa. Kaspersky Secure Cloud ücretli sürümünü kullanan ise Plus sürümünü kullanabilecek.
3 Tür lisans olacak lisans sistemi değişecek. Kaspersky Standart, Plus ve Premium olarak.
Norton gibimi olacak yani ürünler?

Norton gibimi olacak yani ürünler?
Bir bakıma öyle. Çok fark yok sadece isimsel biraz değişiklik olacak kafa karışmasın diye. Ürünleri bir paket içine daha kapsamlı şekilde sığdırmaya çalışıyorlar.

Ücretsiz (KSC Free) sürüm kalacak mı peki?

Windows 11 Mica arayüzüne ilk uyum sağlama hamlesi Kaspersky'dan gelmişe benziyor. Türkiye için ne zaman gelecek acaba, sanırım şu anda yalnızca ABD pazarında.
Kaspersky ile iletişime geçtim ve yeni Plus sürümünün Kasım - Aralık aylarında Türkiye pazarına geleceği belirtildi, bilginize.

Geri
Yukarı