Neden Apple?

Ekosistem cart curtlarını geçin tamamen Apple itibarına sahip olmak :) Ha alacak param olsa ben de alır mıyım alırım da gerçek bu.

Benim Android'den Apple tarafına geçmemdeki en büyük sebebim tamamen optimizasyon. Bunun dışında Apple firmasının ürettiği diğer ürünler de pil süresi dışında oldukça iyi ve kaliteli.

Ürünleri türklere pahalı geldiği için Apple ürünleri kullananlar fanboy olarak da adlandırılıyor, garip.

Benim Android'den Apple tarafına geçmedeki en büyük sebebim tamamen optimizasyon. Bunun dışında Apple firmasının ürettiği ürünler pil süresi dışında oldukça iyi ve kaliteli.

Ürünleri türklere pahalı geldiği için şekil olarak da adlandırılıyor, garip.

Apple iPhone XS'den sonra pili tamamen düzeltti.

Sizce neden Apple? Bu konuda sadece artılarını söyleyin, eksilerini değil. Neden Apple yani, başka seçenekler varken neden Apple? Bu arada Apple'dan nefret etmiyorum. Apple fanıyım zaten.

Konuyu açma sebebim insanların kafasındaki soru işaretlerini gidermek.

Uzun ömürlülük ve kullanım kolaylığı.

İyi oluyor, kerizler alırken 3-5 daha fazladan soyuluyor.

Bu keriz kategorisine sen de dahilsin sanırım. İnsanlara hakaret etmeden önce keşke yaptığın yorumları düşünseydin.

Kullanmamış insanlar iOS kötü zannediyorlar. iOS geçip mis gibi 4 senemi garantiledim hem IPhone'ler değer kaybetmiyor.

Ben gidip Gürcistan'dan aldım dostum

Sizce neden Apple? Bu konuda sadece artılarını söyleyin, eksilerini değil. Neden Apple yani, başka seçenekler varken neden Apple? Bu arada Apple'dan nefret etmiyorum. Apple fanıyım zaten.

Konuyu açma sebebim insanların kafasındaki soru işaretlerini gidermek.

Neden Apple? 1-piyasadaki en güçlü işlemciye sahip olması 2-kamerada en iyi video performansını sunması 3-ikinci el (46k e aldığım 14 Pro 128 GB gümüş cihaz 49k oldu. Dahada zam gelecek) 4-sosyal medyada en iyi kaliteyi sunması 5-ömrü en uzun cihazlar olması 6-eskisi kadar olmasa da rakiplerinden daha iyi servis deneyimi sunması 7-daha sade ve daha kolay bir kullanım sunması.

Konuyla alakasız olacak ama Apple fanlatının koyfu bir argüman var, neymiş telefonlara 5-6 yıl güncelleme geliyormuş. Güncelleme desteği gittiğinde pert oluyorsun zaten. Benim Android 4.4.2 Samsung Tab 4'üm var. Hala birçok uygulama destek veriyor.

Geri
Yukarı