Neden arkadaşım yok?

Albatheusxd

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Streamer/Gamer
İsmim Ferit, 14 Yaşındayım. 8.Sınıfa Gidiyorum. Bu sene bitecek öyle böyle. Ama Ben hayata hala tek başıma devam ediyorum. Arkadaşım var evet. Ama hepsi para pul için yanımda duruyor, hissediyorum. Efe diye bir sınıf arkadaşım var, kardeş gibiyiz. Sokakta orada burada görüyorum. Millet 6 7 tane arkadaş ile geziyor. Benim ise 1 tane Efe'm var. O da bu sene gidiyor tabii. Ya arkadaşlar, benim Niye hiç arkadaşım yok?

Sorunu başkasında aramak yerine kendinde arayabilirsin veya kendini çok kapatıyor olabilir misin oyunlara falan? Yani seni suçlamıyorum, ben de asosyalim doğrusu benim de fazla arkadaşım yok, hatta hiç yok.

Sorunu başkasında aramak yerine kendinde arayabilirsin veya kendini çok kapatıyor olabilir misin oyunlara falan? Yani seni suçlamıyorum, ben de asosyalim doğrusu benim de fazla arkadaşım yok, hatta hiç yok.
Benim eski bilgisayarım gerçekten çok kötü bir cihazdı. Yani belki çevremdeki kişiler, sınıf arkadaşlarım yeni nesil oyunlar oynuyorlardır aralarında diye düşündüm. O yüzden 4000 TL'ye Bir sistem aldım. Ama Yok abi. 500 dk hattım var ay sonu 470 dk oluyor. onuda canım annem ve babam arıyor :(

Daha her şey yeni başlıyor hayatındaki birçok yaşayacağın dönüm noktalarından birindesin. Yapabileceğin en iyi şey elinden gelenin en iyisiyle kendin olarak yaşamaya devam etmek. Bu yaşlarını yaşadığın için mutlu ol çünkü hiçbir zaman geri gelmeyecek yıllar. Bu yüzden içinin en rahat edeceği ve yüzünde kocaman bir gülümsemeyle devam edebileceğin bir şekilde devam et. Arkadaş dediğin elbet gelir seni bulur. Edineceğin arkadaşlarını hep çok sev ama yine de onlarsız hayata tutunmayı da bil.

Benim eski bilgisayarım gerçekten çok kötü bir cihazdı. Yani belki çevremdeki kişiler, sınıf arkadaşlarım yeni nesil oyunlar oynuyorlardır aralarında diye düşündüm. O yüzden 4000 TL'ye Bir sistem aldım. Ama Yok abi. 500 dk hattım var ay sonu 470 dk oluyor. onuda canım annem ve babam arıyor :(
Ailenle aynı evde yaşamıyorsun sanırım, yoksa aynı evde misiniz?

İsmim ferit, 14 yaşındayım. 8.sınıfa gidiyorum. Bu sene bitecek öyle böyle. Ama ben hayata hala tek başıma devam ediyorum. Arkadaşım var evet. Ama hepsi para pul için yanımda duruyor, hissediyorum. Efe diye bir sınıf arkadaşım var, kardeş gibiyiz. Sokakta orada burada görüyorum. Millet 6 7 tane arkadaş ile geziyor. Benim ise 1 tane Efe'm var. O da bu sene gidiyor tabii. Ya arkadaşlar, benim niye hiç arkadaşım yok?

Dostum çok arkadaşının olmasını istemem, az olsun öz olsun, zamanla çevren genişleyecek kötü bir arkadaş çok kötü tecrübeler doğurabiliyor iyi seç arkadaşlarını. 😃

İsmim Ferit, 14 Yaşındayım. 8.Sınıfa Gidiyorum. Bu sene bitecek öyle böyle. Ama Ben hayata hala tek başıma devam ediyorum. Arkadaşım var evet. Ama hepsi para pul için yanımda duruyor, hissediyorum. Efe diye bir sınıf arkadaşım var, kardeş gibiyiz. Sokakta orada burada görüyorum. Millet 6 7 tane arkadaş ile geziyor. Benim ise 1 tane Efe'm var. O da bu sene gidiyor tabii. Ya arkadaşlar, benim Niye hiç arkadaşım yok?
İçine kapanık biri misin?

Yanlış anlama dostum ama pısırık değilsin, değil mi? Demek istediğim mesela insanlarin karşına geçip rahatça "Merhaba." diyebiliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı