Neden aşk konuları çok tutuyor?

Bilmemkim

Hectopat
Daha fazla  
Neden forumda "aşk" kelimesi geçen her konu tutuyor. Ciddiyim bakın sırf bunda da "aşk" geçiyor diye tutabilir. İnsanlar konun içeriği fark etmeksizin her konuya koşuyolar yeter ki "aşk" kelimesi geçsin. Yok gelip buraya sen aşk düşmanısın demeyin fakat o kadar saçma konular var ki. Yok nasıl aşık olurum, kıza aşık oldum ama hiç konuşmadım, galiba aşık oldum gibi saçma konular açılıyor. Ya daha okullar açılalı 4 gün olmuş. O kadar çok aşk konusu açıldı ki. İyi ki iki kız gördünüz de hemen sevgili yapak moduna geçtiniz ardından da foruma gelip aşk acısı çekiyorum tarzında konu açmanız ayrı bir ironi. Aşık olmayın demiyorum fakat siz beklenti içerisine girmeyin o sizi bulsun.

Genellikle çoğu Ortaokul ve Lise oluyor. Sevgilim olsun, konuşayım, havamız olur bir şey olur. Kısaca yapmak için yapılıyor sırf şöyle sevgilim var böyle sevgilim var diye konuşmak için yapılıyor bence. Çok tutmasının cevabı belli. Genellikle bu aşk konuları 1-2 tipte oluyor ve herkes aynı cevabı veriyor. Yani herhangi biri gelip bir cevap yazabilir. Pratik mesaj yazma konuları. Fakat boş.

Genellikle çoğu orta okul ve lise oluyor. Sevgilim olsun, konuşayım, havamız olur bir şey olur. Kısaca yapmak için yapılıyor sırf şöyle sevgilim var böyle sevgilim var diye konuşmak için yapılıyor bence. Çok tutmasının cevabı belli. Genellikle bu aşk konuları 1-2 tipte oluyor ve herkes aynı cevabı veriyor. Yani herhangi biri gelip bir cevap yazabilir. Pratik konular. Fakat boş.

Çoğu saçma sapan yok sevdiğim kız reddetti kıza açılamıyorum gibi saçma sapan 14 18 yaş arası ergen aşk acılarından başka bir şey değil haklısın.

@TimoLoX Ben de o yaşlar da bir ergenim. Fakat öyle bir konu açmadım. Asosyalim sevdiğim var ama herkesten uzağım sınıfta ama konu açmıyorum çünkü herkes aynı konuyu açıyor. Kimseyi sıkmak istemem.

Genellikle çoğu Ortaokul ve Lise oluyor. Sevgilim olsun, konuşayım, havamız olur bir şey olur. Kısaca yapmak için yapılıyor sırf şöyle sevgilim var böyle sevgilim var diye konuşmak için yapılıyor bence. Çok tutmasının cevabı belli. Genellikle bu aşk konuları 1-2 tipte oluyor ve herkes aynı cevabı veriyor. Yani herhangi biri gelip bir cevap yazabilir. Pratik mesaj yazma konuları. Fakat boş.

Aynen böyle ne yazık ki farklı konulara bu kadar ilgi göstermiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı