Neden ASUS tercih edilmemeli?

Söylediklerinizde bir alaka bulamadım.

ASUS Armoury Crate yükledim uygulama çok dandik driver yükleme yerine gelene kadar 3 dk geçiyor. Düsmanınız varsa ASUS aldırın.

Hocam gerçekten Armoury leş bir uygulama.
Garip garip şeyler yüklüyor.
Edge kullanmadığım halde Edge beta indirmişti ve W Defender devre dışı kalıyordu.

Vermezsen bunları yaşarsın demem tabi ki. Bende çoğu ürünümü yurt dışı kullanıyorum. Aksine amazon sorun olduğu zaman ilgileniyorda. Kendileri servise gönderiyorlar. Siz konuda bir kaç bin tl demişsiniz. 8K ile 14K arasında bir kaç bin değil 6K fark var. Kimse kolay kazanmıyor o parayı. Ben olsam tabi ki gider japonyadan alırdım. Ama benim bir huyum vardır. Bir ürün alacaksam internette araştırmadık site bırakmam. Fan sorunu olduğunu duysam almaz riske atmazdım.

ASUS aynı ürünü TR'de satıyorsa -ki satıyordur- yedek parçasını bulundurmak zorunda diye biliyorum.

Bazı ürün gruplarında 5, bazılarında 10 yıl olmak üzere satılan bir ürünün yedek parçasını bulundurmak zorundalar. Yani o ürünü 4 yıl önce satmış olsa bile 5 yıl dolana kadar yedek parçasını bulundurmak zorunda. Fakat gel gelelim ülkemizde her şey şikayet-mahkeme vs. şeklinde ilerlediği için insanlar hakkını aramaya korkuyor.

Bu arada eğer aynı model ürün Türkiye'de yok ise parçasını bulundurmaları saçma olur. Aynı ürünün burada 5 yıl içinde satıldığını ispatlarsa istediği parçayı bir şekilde alır.

ASUS aynı ürünü TR'de satıyorsa -ki satıyordur- yedek parçasını bulundurmak zorunda diye biliyorum.

Recep bey merhaba Evet ürünü TR'de satıyor aynı ürün şu anda TR'de 8700TL'ye satılıyor. ASUS servis olarak getirin tamir edip faturalandıralım demiyor veya bozuk olan Fan'ı size XXX TL'ye satalım demiyor. Garanti karşılasın gibi bir derdim yok. Sadece isterlerse alsınlar ürünümü sadece fanı değişecek yalpalama sorunundan dolayı ücreti örnekle 2000 ise tamam ödeyelim ASUS'a veya Fan' satışını bana yapsınlar örnek 1000TL'ye. Ürünümün fanı bozuldu diye çöpe atacak olmak çok tuhaf.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çöpe atmayın tabii ki. Konuya gelecek olursak, servisin destek vermemesi normal ama en azından parça satışı yapabilmeliler yada size başka bir çıkar yol sunmaları onlarında itibari olarak faydalarına olurdu.
Bence hiç uğraşmayın, kaliteli bir fan alıp, devam edin. Zaten aldığınız ürün tek fanlı model. Diğer eşlerine göre biraz fazla ısınması normal. Evet oyunda 83 görmesi biraz yüksek ama o civarı geçmiyorsa, bu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz bence.

Burada siz acele etmişsiniz biraz, keşke forum da konu açsaydınız önceden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…