"Neden Ban Yedim?" Adlı Konular Üzerine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AsjasFıdas1000

Hectopat
Merhaba...

Birçok kişi her gün ban yiyor. Her gün yasaklanması demek her gün buraya "Neden ban yedim?" şeklinde konu açmaları demek.

Bu konuları sürekli olarak görüyoruz ve bir noktadan sonra gözümüze takılmaya başlıyor. Her zaman görmüyoruz ama dediğim gibi bazen sıklıkla da görebiliyoruz.

Şahsi fikrim, birisi bir yazım hatası yaptığında, yeni bir konu açıp, "Sen yazım hatası yapmışsın." demiyorsak, "Rapor Et" butonunu kullanıyorsak, bence yanlış yasaklamalar da bu şekilde işlemeli.

ÖRNEK: X kişisi yasaklandı ve haksız yere yasaklandığını düşünüyor. Konu açmak yerine önerdiğim yenilik getirildiğinde, profilinden "Uyarılar" kısmına girecek ve yasaklandığı uyarısının yanında "İtiraz et" butonu olacak. İtiraz Et butonuna tıkladıktan sonra savunmasını yapıp, tamam butonuna tıklayacak.

Böyle bir şeyin yapılabileceğini düşünüyorum. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Son düzenleme:
Bunun için hali hazırda Bize Ulaşın butonu mevcut sitenin en altında.
Edilen itirazların %99'u doğruluk teşkil etmeyeceği için bu tür bir şey gereksiz.

O butonu görmemiştim kusura bakmayın. Peki o buton sayesinde "Neden ban yedim?" konularının açılması yasaklanabilir mi? Ya da şu anlık öyle bir şeyler düşünüyor musunuz? Bildiğime göre yasak değil. Çünkü herkes açıyor o tür konular.

Saka yaptigini varsayiyorum @NookumPie %100 haksiz sekilde cezalandirildigim halde Bize Ulasin bölümü bana yardimci olmadi simdi o sekmeye güvenmemizi bekleyemezsin.
Technopat'da üyelerin cezalari haksiz sekilde atilsa bile gördügüm kadariyla %90 geri dönüs olmuyor sikayetlere.
Sonradan kural degisikligine giderek bazi seyler affedilmez ama neyse. (Bknz: Steam profil linki paylasimi)

Anlatmaya calisiyorum ama anlasilmiyorum. Sanirim Türkcem az :)
Bu ileti sana ithafen yazilmamistir yanlis anlama. Seninle beraber yetkili kadrosunun tarafli kararlarina ithafen yazilmistir.

Seni seviyorum :)

Edilen itirazların %99'u doğruluk teşkil etmeyeceği için bu tür bir şey gereksiz.
Bu buton tamamen hayali bir buton. Yaklaşık 20 kere kullanmama rağmen 3 yıllık bir süreçte 1 kere bile cevap alamadım. Şahsi fikrimce sadece arkasına saklanılan aslında atılan mesajların büyük bir boşluğa gitti bir buton bu.

Saka yaptigini varsayiyorum @NookumPie %100 haksiz sekilde cezalandirildigim halde Bize Ulasin bölümü bana yardimci olmadi simdi o sekmeye güvenmemizi bekleyemezsin.
Technopat'da üyelerin cezalari haksiz sekilde atilsa bile gördügüm kadariyla %90 geri dönüs olmuyor sikayetlere.
Sonradan kural degisikligine giderek bazi seyler affedilmez ama neyse. (Bknz: Steam profil linki paylasimi)

Bu ileti sana ithafen yazilmamistir yanlis anlama. Seninle beraber yetkili kadrosunun tarafli kararlarina ithafen yazilmistir.

Ben ordan durumu anlattım.
İlk geri dönüş olmadı.
Belli bir süre sonra görüyorsanız geri dönüş yapar mısınız diye yazdım. Geri dönüş olmadı.
Konu açtım. Halledildi.

Ama rapor et butonu çok güzel çalışıyor.
Hatta raporun hakkında gerekliyse geri dönüş yapabiliyorlar.

Son düzenleme:

Steam profil linki konusu o zamanlar hala askıda olduğu için ve bir karar almadığımız için herhangi bir işlem yapılmamıştı. Sizin konu açmanız vesile oldu ve bu konuya noktayı koyduk.

Bu buton tamamen hayali bir buton. Yaklaşık 20 kere kullanmama rağmen 3 yıllık bir süreçte 1 kere bile cevap alamadım. Şahsi fikrimce sadece arkasına saklanılan aslında atılan mesajların büyük bir boşluğa gitti bir buton bu.
Gelen mesajlar değerlendiriliyor merak etmeyin. Sadece çok gerekli görülürse geri dönüş oluyor zaten.

Steam profil linki konusu o zamanlar hala askıda olduğu için ve bir karar almadığımız için herhangi bir işlem yapılmamıştı. Sizin konu açmanız vesile oldu ve bu konuya noktayı koyduk.

Gelen mesajlar değerlendiriliyor merak etmeyin. Sadece çok gerekli görülürse geri dönüş oluyor zaten.
Ben inanmıyorum değerlendirildiğine. Ben daha bize ulaşına başvurup da cevap almış adam görmedim, duymadım bilmiyorum.

Efendim anlamadım? Bir cezayı 2. kere işlediğim halde 1 yıl ceza aldım. Bize ulaşından ulaşmaya çalıştım. 4 gün boyunca cevap alamadım. En son sinirlenip. Yeni hesap açtım ve yeni konu açtım. Sonuç mu? Cezam anında kaldırıldı.

Rapor sistemin düzgün çalıştığına ve Bize Ulaşın düzgün bölümünün çalışmadığına inanıyorsanız, hesabınızı rapor ederek "Neden Ban yedim?" diyebilirsiniz. Ya özel mesajla ya da raporun çözüm mesajında size geri dönülecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı