"Neden Ban Yedim?" Adlı Konular Üzerine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rapor sistemin düzgün çalıştığına ve Bize Ulaşın düzgün bölümünün çalışmadığına inanıyorsanız, hesabınızı rapor ederek "Neden Ban yedim?" diyebilirsiniz. Ya özel mesajla ya da raporun çözüm mesajında size geri dönülecektir.
Kendisi benim gözlemediğim kadarıyla gerektiğinde en çok geri dönüş yapan moderatör :)

Efendim anlamadım? Bir cezayı 2. kere işlediğim halde 1 yıl ceza aldım. Bize ulaşından ulaşmaya çalıştım. 4 gün boyunca cevap alamadım. En son sinirlenip. Yeni hesap açtım ve yeni konu açtım. Sonuç mu? Cezam anında kaldırıldı.

Kisacasi adil ve tarafsiz bir yönetimden bahsetmemiz söz konusu bile degil bence. Benim fikrim bu.
Ama bu siteye ve adil modere eden yetkililere düsman oldugumuz anlamina gelmez.

Iste Technopat maalesef "Ya verilen cezalari efendi efendi itiraz etmeden kabul et ya da defol" tarzi bir yönetim ile yönetilmesine karsisiyiz ki karsi olmaliyiz zaten.

Bu konuda son iletimdir :)

Sevgiler :)

Artık ceza süreleri daha kısa olduğundan yıllık ya da aylık ceza almak için özel çaba sarf etmek gerekiyor. Bahsettiğiniz modelde herkes uyarı alır almaz itiraz butonuna yükleneceğinden ve bununla ilgilenebilecek insan gücü de olmadığından böyle bir uygulama yerine ceza sürelerini kısaltıp kullanıcıların olası hatalı bir işlemde mağduriyetlerini en aza indirgemek istedik. Bunun dışında Bize Ulaşın bölümünden kullanıcılara geri dönüş yapmaya genelde vakit olmuyor fakat bir sorun varsa er ya da geç ilgilenmeye çalışıyoruz. Önerileriniz için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı