Neden boşu boşuna "beğenmedim" ifadesi kullanılıyor?

75 derece tehlikeli değil. Bilhazsa çok yüksek güç tüketen masaüstü ekran kartlarında ve laptoplarda gayet normal. Herkes en kaslı soğutmalı model ekran kartlarından almıyor. Ancak işlemcisi de ısınıyormuş, belli ki kasasında silkilasyon sorunu var. Bir bakılmasında fayda var.

Her neyse, duymak istediğimi duydum, insanlar gıcık ve bilgisiz olmaya devam edecekler. Zamanınızı buraya harcadığınız için teşekkür ederim.
Türk insanıyla tartışmak ve anlaşmak bazen çok sinir bozucu olabiliyor, daha az önce biriyle düzgünce tartışırken bana "duyarını başka yerde kas, uza" dedi mesela. Yani insan olmak çok zor değil arkadaşlar, buraya bir şeyler öğrenmek için gelen tonla kullanıcı var. Sen beğenmedim atıp geçtiğin zaman bu foruma hiçbir şey katmamış oluyorsun.

Ama onun yerine neden beğenmediğini izah ettiğinde hem kullanıcı gerçekten hatası varsa doğrusunu öğrenmiş oluyor hem de o yorumu görecek başka kullanıcılar. Dediğim gibi, karşı argüman sunmanızı tavsiye ederim.

Günümüzde sosyal medyayı içindeki öfkeyi atmak için kullanan bir nesil var. Haklı ya da haksız demiyorum, ben de sinirliyken dürüst olasım geliyor. Yani adam hiç bir araştırma yapmamış, direk burada bizim bilgimizi ChatGPT gibi kullanmaya çalışıyor. O kadar basit ki, google da yazsa çıkacak zaten.. Bazen bunu yazıyorum, sağ olsun modlarda saniyesinde cezayı basıyor. Site tıklanması modlar için daha önemli büyük ihtimalle. İşte durum böyle olunca basıyorlar beğenmedimi geçiyorlar laf anlatma ihtiyacı duymadan. Dediğim gibi haklı ya da haksız tartışılır.

Türk insanıyla tartışmak ve anlaşmak bazen çok sinir bozucu olabiliyor, daha az önce biriyle düzgünce tartışırken bana "duyarını başka yerde kas, uza" dedi mesela. Yani insan olmak çok zor değil arkadaşlar, buraya bir şeyler öğrenmek için gelen tonla kullanıcı var. Sen beğenmedim atıp geçtiğin zaman bu foruma hiçbir şey katmamış oluyorsun.

Ama onun yerine neden beğenmediğini izah ettiğinde hem kullanıcı gerçekten hatası varsa doğrusunu öğrenmiş oluyor hem de o yorumu görecek başka kullanıcılar. Dediğim gibi, karşı argüman sunmanızı tavsiye ederim.

Haklısınız hocam, ama insanlar anlamakta zorluk çekiyor, bakın çok zeki bir insan buldum bildirimlerimde. (!)

1676803158001.png

Yeni konular

Geri
Yukarı