Neden bu şartlarda yaşamak zorundayız?

Bunun sebebi Z kuşağı ve cahillik. Ülkemizden çok başka ülkelere önem veriyoruz, kesinlikle ırkçı değilim ama artık bıktım, ilk önce kendi evlatlarına bakması gerekiyor Türkiye'nin.

Bu Video'yu bir izleyin altyazılara bakar anlarsınız. İçinde gönderme mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Almanya güzel ama ya üst düzey model anlayışınız farklı ya da yanlışınız var. 100 euroya sigortasını verirsiniz. Tabi bu Tr de 5 kat vergi vermeyi meşru kılmıyor.
Ülkemize göre şu durumda maalesef BMW 118i üst düzey kalıyor bence. Yoksa üst düzey derken bir Mercedes-Benz S600'den bahsetmiyorum. Giden bir elemanın araçların üzerindeki etiketleri göstererek açıkladığı bir video vardı, denk gelirsem paylaşırım.

Ülkemize göre şu durumda maalesef BMW 118i üst düzey kalıyor bence. Yoksa üst düzey derken bir Mercedes-Benz S600'den bahsetmiyorum. Giden bir elemanın araçların üzerindeki etiketleri göstererek açıkladığı bir video vardı, denk gelirsem paylaşırım.
118i 100 euro kadar ucuz olur mu bilmem 2. Elini 200-300 euroya 2 3 yıla alırsınız veya sıfırını 200 euroya lease edebilirsiniz. Her şekilde trde 200k 400k vermekten iyidir

Yeni konular

Geri
Yukarı