Neden Casper Alınmaz ?

Casper bence o kadar kötü bi marka değil. Bende masaüstü var 8 yıldır kullanıyorum yemin ederim şuana kadar hiçbişey olmadı. D900 model biraz pahalı. Daha ucuza toplamada yapılabilir ama para önemli değil. Uğraşamam diyosan aslında Casper D900 masaüstü iyi. GTX 970 kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadasimin çogunda casper var. Begenmiyorlar. Alirken ucuz oldugu için aldilar ama simdi pişmanlar. Çok isinma donma kasilma gibi çok hata veriyor.
Bir tanesi cihazi yeni aldi kapagi tutan menteşe kirildi elinde kaldi cihaz. Casper 5 para etmez.

Ben bizzat casper bilgisayarla başladım bilgisayar kullanmaya. 4. senede kendime sövdüm niye aldım diye. 3 defa servise gitti oyun bile indirmeme rağmen hafızası yandı. Bildiğin araba motoru gibi ses çıkarmaya başladı. Ne kadar fiyatı uygun olsa bile sakın bu hataya düşme. Casper pişmanlıktır. Biraz daha para kat bari sağlam bir şey al Casper'dan sana hayır gelmez.

Açık konuşalım. Casper alan arkadaşların kaç tanesi şu anda ileri seviyede bilgisayar kullanıyor ?
Kaç tanesi bilgisayarına önceden önem verdi ve hala önemsiyor ?
Kaç tanesi önceden kaliteli bilgisayar kullandı ?
Almadan önce bu arkadaşlardan hangileri internette sıkıntı var mı diye araştırdı ?
Hangileri Teknosa'daki satıcı yüzünden düşünmeden aldı ?
Kullanan arkadaşlar Erzurum gibi soğuk illerde yaşayıp kalorifer olarak mı kullanıyor ?
Yani bende bir bilgisayara 3000 TL verip onu kötülemek istemem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı