Neden GFN Game+ kullanmamalısınız?

Avrupa sunucusu mis gibi gam+ 3-4 kere oynadım sonra Avrupa'ya geçtim Avrupa çok daha iyi.
Kesinlikle öyle.

Çevrimiçi FPS oyunları hariç GeForce'un mis gibi gideri olduğunu düşünüyorum. Yalnızca rekabetçi FPS oyunları oynanmaz.
FPS oyunları da oynanıyor aslında, dediğim gibi Avrupa sunucularında sıkıntı yok. R6 olsun, Hunt: Showdown olsun, Rust olsun rahat rahat oynuyordum.

Bende Premium paketini kullanıyorum bazen kendi kendine görüntü 10 piksel oluyor(İnternetim 100 mgbit Fiber). Bide 2016 da çıkmış oyun kasıyor. Bir ara donmuştu oyun çıkıp tekrar girmek zorunda kaldım. İğrenç bir hizmet keşke daha iyi bir firma ile anlaşsaydılar. Bu gidişle TR den gidebilir GFN
Umarım giderler.

Nasıl Avrupa sunucusuna bağlandınız ?
VPN ile. VPN kullanarak Avrupa ya da Amerika sayfasına girip hesap oluşturup abonelik alıyorsun.

Nasıl Avrupa sunucusuna bağlandınız?

Ben daha avurpa hesapları yasaklanmadan hesap açmıştım. Hesap açtıktan sonra VPN ile oyuna girip sıra yazısı çıkınca VPN'i kapatıyorsun(hesap açmadıysan VPN ile hesap açıyorsun.)

Kesinlikle öyle.

FPS oyunları da oynanıyor aslında, dediğim gibi Avrupa sunucularında sıkıntı yok. R6 olsun, Hunt: Showdown olsun, Rust olsun rahat rahat oynuyordum.
FPS oynamayı denediğim dönem yurt dışı sunucularına bağlanarak oynuyordum. O zaman bilgisayar da yoktu. Telefondan WiFi üzerinden oynadığımdan FPS oyunları için hiç verimli değildi. Şimdi nasıldır bilemiyorum. Biraz da benimle alakalı bir durum.

Ben rahat rahat FPS oyunları dahil oynayabiliyorum. İnternet değerleriniz nasıl?
1656691936358.png

FPS oynamayı denediğim dönem yurt dışı sunucularına bağlanarak oynuyordum. O zaman bilgisayar da yoktu. Telefondan WiFi üzerinden oynadığımdan FPS oyunları için hiç verimli değildi. Şimdi nasıldır bilemiyorum. Biraz da benimle alakalı bir durum.
Yani telefondan FPS oynanmaz ki zaten, verimsiz olur.

Anlık bir sıkıntı olmuş olabilir. İstanbul'da merkezi bir yerde yaşıyorum ve uzun zamandır gayet iyi.
Yok anlık değil, oyunun başından itibaren 10 dakikalık bir kayıt aldım. Sürekli böyle takılmalar, donmalar, FPS düşüşleri var. Uzun olur diye son kısmı koydum sadece. Ankara sunucusundan bağlanıyorum ben Ankara'da ki sunucuda mı sorun var acaba. İstanbul'u deneyim bir de gece.

Geri
Yukarı