Neden hep çalışmaktan kaçıyorum?

Daha fazla  
İşe girdim 1 hafta çalıştım çıktım. Sonra dedim ki olsun bu iş sana gore değildi. Yine işe girdim çıktım. Bu sefer nedeni insanların aşağılayıcı tavırları idi daha doğrusu diğer garsonun. Kavga edip çıktım. Ama bu sefer evde durunca da içimde bir sıkıntı oluşuyor sen üşengeçsin sen hiçbir şey başaramazsın diyor içimden bir ses. Diğer seste yapabileceğine inanıyorsan ilk önce kabul et sonra dene diyor. Kararsız ve karamsar olmama neden oldu bu lanet olası 1 dusunce.

Dostum tavsiye gibi söylemek istemiyorum fakat sürekli kendini geliştirmen gerekiyor bir şeylerle uğraşman lazım hayal gücünü genişletecek şeylerle ilgilen ve kendine inan emin ol başaramayacağın şey yok zamanla güzellikler seni bulacaktır.

İşe girdim 1 hafta çalıştım çıktım. Sonra dedim ki olsun bu iş sana gore değildi. Yine işe girdim çıktım. Bu sefer nedeni insanların aşağılayıcı tavırları idi daha doğrusu diğer garsonun. Kavga edip çıktım. Ama bu sefer evde durunca da içimde bir sıkıntı oluşuyor sen üşengeçsin sen hiçbir şey başaramazsın diyor içimden bir ses. Diğer seste yapabileceğine inanıyorsan ilk önce kabul et sonra dene diyor. Kararsız ve karamsar olmama neden oldu bu lanet olası 1 dusunce.
Çok haklısın insanın sinirden gözünden yaş geliyor bazı durumlarda . Ama sana tavsiyem bi kulağından girip diğerinden çıksın . Millete kafa yorarak çalışılmaz . Hiç yapamıyorum farklı insanlar ile diyorsan tek başına çalış imkanın varsa çiğköfteci aç gerekirse simit sat otobüs durakları önünde , hem kendi işinin yapmış olursun hem kimsenin egosunu çekmek zorunda kalmazsın .

Yeni konular

Geri
Yukarı