Rüyamda birisinden kaçıyorum

Sürekli mi oluyor?

Hayır arada.
Cezam vardı arkadaşlar yazamadım o yüzden
Outlast gibi olduğuna göre eline para geçecek, kesin bilgi 🙂

Keşke olsa.
Hocam yatmadan önce ayetel kürsi, 3 felak, 3 nas surelerini oku bismillah de yat.

Küçükken yapıyordun yine yapacağım öyle.
Çok büyütüyorsun rüyayı. Rüyanın anlamı diye bir şey yok, bilinçaltı ile ilgili o işler. Ben rüyamda bu zamana kadar ne iğrenç şeyler gördüm, şu an ölmem gerekirdi.

Ama bazen uyanamayacakmışım gibi hissediyorum rüyadan.
Sadece bir rüyadır muhtemelen. Düzenli olarak bu rüyayı görüyorsan bir üstteki arkadaşın dediğine katılıyorum. Rüya tabiri: rüyada tanımadığı biri tarafından kovalanmak, rüyayı sahibinin, geçmişte yaşadığı hala etkileri süregelen duygu ve düşüncelerini anlatamadığına tabir edilir. Kişinin içinde bulunduğu zorlukları anlatamamasından kaynaklı: Şüphe içinde, huzursuz olmasına işaret eder. Rüya sahibinin istemediği, yakın olmak istemediği, sevmediği insanların varlığına yorumlanır.

İyi yorumlamışsınız hocam küçükken daha sık görüyordum şu an tek tük.
Bu kadar abartmana gerek yok, altı üstü kâbus görmüşsün. Bilinçaltına işleyen bir olayla karşılaştın mı?

Gerçekte böyle bir şey daha hissettim mi hatırlamıyorum hocam.
Hocam rüyada zaten doğru düzgün yumruk atan, dövüşebilen, koşabilen zombidir. İmkansız öyle bir şey :D

Değil mi keşke rüya da hep kazansak.
Bazen benim gördüğüm rüyalar gerçek oluyordu, sizde aynı dediğiniz gibi bir şeyden kaçıyordunuz :)

Hocam nasıl gerçek oluyordu bu arada rüyada sanki gerçekten de olay içindesiniz gibi yaşanıyor ya o çok kötü oluyor hocam.
Sadece bir kabus.

Hocam tamam da işte rüyadayken çok kötü oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı