Neden herkes aynı şeyi 100 kez yazıyor?

Şahsen hemfikir bunacaksa beğeni atılıp geçilmesi taraftarıyım. Galiba eskiden forumda beğeni sayıları varmış ve suistimal edildiği için bazıları tarafından yönetimce kaldırılmış, bunu gören bazıları da mesaj sayısı kasmaya çalışmakta olabilirler diye düşünüyorum.

Korsana destek vermiyoruz veya sisteminiz nedir klavyeye basarken bu oluyor sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun bir önemi yok artık. Onun yerine +1 mesaj sayısı diyebiliriz.
İstatistik işte, beğeni veya mesaj pek fark etmiyor açıkçası. Forumda bu tip şeylere fazla önem veriliyor benim görüşüm. Beğenilerin kaldırılması ve konu dışı kategorisindeki mesajların sayılmaması kararlarından sonra çıkan kaosa hepimiz şahit olduk. Forumdaki çoğu üyede bir kendini beğendirme çabası var, bu yüzden bu tip hareketlerde bulunuyorlar zaten.

İlk 2-3 mesaj pekiştirmek için yazılıyordur pek sıkıntı yok ama alt alta 5-10 mesaj olunca harbi sinir bozabiliyor.

Beğeni sayısı kaldırılınca azalmaya başladı bu olay. Pek çoğu beğeni/mesaj kasmak için yapıyorlar.

Aynı şeyi yazmak kısmına altyapı değerlerimi verdiğim bir ISS öneri konusunda "Ben şunu kullanıyorum şu hızı alıyorum" yazanlar da dahil mi? Bana ne arkadaşım senin aldığın hızdan ben değerleri vermişim. Seninle aynı evde oturmuyorum. Senin aldığın hızları ben ne yapayım?

Geri
Yukarı