Neden herkes aynı ekran kartını kullanıyor?

570 ile 2.5 yıldır acı çekiyorum. WattMan, sıcaklık sorunları, anlık kitlenmeler. Say say bitmez. Keşke 2019'da 570'in muadili NVIDIA tarafında 1050 Ti olmasaydı da 570'in verdiği sıkıntıları çekmeseydim.

Benimki dayanamadı (Radeon Boost kullanım sonrası WattMan) kendi kendini yok etti ve kullanıcı suçlu gösterildi o kadar parayı keşke GTX 1080'e verseydim, şimdi üstüne aynı parayı verip 1650 ile daha yüksek performans elde ediyorum, bir daha amd alırsam buradan banlattırıcağım kendimi ceza olarak

Bahsi geçen modeldeki ekran kartlarına sahip olmayan insanlar da halihazırda çokça var. Sadece iyi ekran kartlarına sahip olan kişiler, iyi ekran kartına sahip olmayan kişilere kıyasla daha fazla sistemini belirttiğinden ötürü genele iyi bir şekilde odaklanamıyorsunuz ve bundan dolayı da çoğunlukla bahsi geçen kartlara sahip insanlara rastlamış oluyorsunuz.

570 ile 2.5 yıldır acı çekiyorum. WattMan, sıcaklık sorunları, anlık kitlenmeler. Say say bitmez. Keşke 2019'da 570'in muadili NVIDIA tarafında 1050 Ti olmasaydı da 570'in verdiği sıkıntıları çekmeseydim.

Niye o kadar dengesiz çıktı, üretim hatası mı? Ortalıkta çok fazla mutlu RX 570 kullanıcısı da var. AMD'nin bazı modelleri (RX 570/590/5700 XT vb.) piyango usulü çalışıyor sanırım.

Niye o kadar dengesiz çıktı, üretim hatası mı? Ortalıkta çok fazla mutlu RX 570 kullanıcısı da var. AMD'nin bazı modelleri (RX 570/590/5700 XT vb.) piyango usulü çalışıyor sanırım.
ROG Strix 4 GB modelini kullanıyorum. İnsanların yanlış bildiği doğrulardan birisi ROG Strix 570 modellerinin rezalet olduğu. 570 serisinin en rezalet 2. modeli. Yanlış model tercihim yüzünden bu sorunları yaşıyorum. ASUS'un pek umru değil, gönderdim 2 gün sonra hiçbir şey yok diyerek geri aldım.

Geri
Yukarı