Neden herkes aynı ekran kartını kullanıyor?

ROG Strix 4 GB modelini kullanıyorum. İnsanların yanlış bildiği doğrulardan birisi ROG Strix 570 modellerinin rezalet olduğu. 570 serisinin en rezalet 2. modeli. Yanlış model tercihim yüzünden bu sorunları yaşıyorum. ASUS'un pek umru değil, gönderdim 2 gün sonra hiçbir şey yok diyerek geri aldım.
Rezaletse bana gönder, gayet güzel.

ROG Strix 4 GB modelini kullanıyorum. İnsanların yanlış bildiği doğrulardan birisi ROG Strix 570 modellerinin rezalet olduğu. 570 serisinin en rezalet 2. modeli. Yanlış model tercihim yüzünden bu sorunları yaşıyorum. ASUS'un pek umru değil, gönderdim 2 gün sonra hiçbir şey yok diyerek geri aldım.

ROG Strix maalesef AMD kartlarda ters tepiyor, 5700 XT'lerde de vida sorunu vardı yanlış hatırlamıyorsam ve deli gibi güç çekiyordu. Bir de eskiden Sapphire'in yaptığı frekans artırma yoluna gidiyorlar bu da elde patlıyor. Şöyle bir durum da var, AMD kartlarda OC yapılmak istenildiğinde bazı sürücülerde düzgün çalışan frekanslar bazılarında çöküyor. Yalnızca bir teori olarak söyleyebilirim belki bu fabrika çıkış hızı yüksek modeller bazı sürücülerde sağlam patlıyor ve frekans, voltaj düşürmeden yoluna girmiyor aynı mantıkla. 5500 XT'lerde de MSI Gaming X'de aynı sorun vardı, geçen sene burada açılan "5500 XT wattman hatası" konularına ne zaman girsem %80 bu kart çıkıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı