Neden herkes mousepad kaysın istiyor?

Soulan1s

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 SUPER
RYZEN 5 3600
ASRock B450M HDV R4.0
Neo Forza(2x8) 16 GB 3200 MHz CL16 RAM
Sandisk SSD PLUS
Arkadaşlar anlam veremiyorum. Herkes ama herkes mousepad kaysın, hızlı olsun, mouse altları PTFE olsun aşırı kaysın, öyle kaysın, böyle kaysın. Ben CS:GO oynuyorum, blackbars. Ya o bu hızla küçücük kafaya nasıl aim alacağım arkadaş?
Teşekkürler. :)
Şu an kullandığım mousepad: Razer Golithous Control Orijinal. Mis gibi yavaş. :)

Arkadaşlar anlam veremiyorum. Herkes ama herkes mousepad kaysın, hızlı olsun, mouse altları PTFE olsun aşırı kaysın, öyle kaysın, böyle kaysın. Ben CS:GO oynuyorum, blackbars. Ya o bu hızla küçücük kafaya nasıl aim alacağım arkadaş?
Teşekkürler. :)
Şu an kullandığım mousepad: Razer Golithous Control Orijinal. Mis gibi yavaş. :)
Düşük sens'te oynadığımız için istiyoruz :) Düşük sens her zaman avantajdır

Düşük sens'te oynadığımız için istiyoruz :) Düşük sens her zaman avantajdır
Ben de düşük sens oynuyorum. Ama hızlı mousepad kullanınca, en düşük sens bile çok hızlı oluyor. Daha da düşürünce çok yavaşlıyor. Garip. :)

Muhtemelen senin hassasiyetin çok fazla bunu diğer kişiler çok düşük hassasiyette oynuyorlar ve mouse padin bir ucundan diğer ucuna farenin çok hızlı gitmesi lazım ki adamı daha önce vurabilsinler. Sen de ise bu dezavantaj olur tabii ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen senin hassasiyetin çok fazla bunu diğer kişiler çok düşük hassasiyette oynuyorlar ve mouse padin bir ucundan diğer ucuna farenin çok hızlı gitmesi lazım ki adamı daha önce vurabilsinler. Sen de ise bu dezavantaj olur tabii ki.
Hayır. Çok yavaş sensle oynuyorum. Örn: CS:GO 400 dpi/ 0.45 sens. Arkadaşlarım gülüyor, çünkü mouse döndürürken bileğim ağrıyor yani. :D
Sens ve dpi'ınız kaç acaba
Yukarı da yazdım.

Hayır. Çok yavaş sensle oynuyorum. Örn: CS:GO 400 dpi/ 0.45 sens. Arkadaşlarım gülüyor, çünkü mouse döndürürken bileğim ağrıyor yani. :D

Yukarı da yazdım.
Sizinkide çok düşük mesela yükseltmeniz gerekiyor arkanızı dönmeniz zorlaşır. En iyi sens mousepad'in başından sonuna kadar getirdiğinizde arkanızı dönebildiğiniz sens'tir.

Dönmüyor. Adam kesicem sağdan adam geliyor döndüremiyorum.
Evet, haklısın. Ama hızlı mousepad’de hızlı dönüyor ve hadi sağdaki adamı vursun diyelim, önündeki adamı vururken aim kayıyor. Zevk meselesi demek ki.
Sizinkide çok düşük mesela yükseltmeniz gerekiyor arkanızı dönmeniz zorlaşır. En iyi sens mousepad'in başından sonuna kadar getirdiğinizde arkanızı dönebildiğiniz sens'tir.
Yükseltirsem önümdeki adamı vuramam. Çok iyi oynuyorum bu sens ile, tek bedeli ise arkadaki adamı vuramamam.

Evet, haklısın. Ama hızlı mouse Pad'de hızlı dönüyor ve hadi sağdaki adamı vursun diyelim, önündeki adamı vururken aim kayıyor. Zevk meselesi demek ki.

Kardeşim, ben Orta Çağ oyunları oynuyorum. CS:GO gibi oyunlarda hasassiyet düşürürüm ama ben bir sağdakine bir önümdekine kılıç sokacaksam hızlı olması gerek değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı