Neden hiç kız arkadaşım olmuyor

Hiçbir kız merhaba bile demiyor ki konuşayım.

Hiçbir kız merhaba demiyor diye siz de mi merhaba demeyeceksiniz onlara? Dediğim gibi düzgünce, saygılı bir şekilde, tabii karşıdakini poh pohlamadan :), örneğin bir ders konusu hakkında fikir isteyebilirsin. Konuyu örnek olarak verdim, sınıf arkadaşlarınla vakit geçirince zaten kendiliğinden konuşmaya başlıyorsunuz ;)

Kafanıza takılan bir konu varsa yazmaktan çekinmeyin ha bu arada ben de Kayseri'de yaşıyorum o yüzden sordum.

Sağ ol hocam ilginiz icin.

Hiçbir kız merhaba demiyor diye siz de mi merhaba demeyeceksiniz onlara? Dediğim gibi düzgünce, saygılı bir şekilde, tabii karşıdakini poh pohlamadan :), örneğin bir ders konusu hakkında fikir isteyebilirsin. Konuyu örnek olarak verdim, sınıf arkadaşlarınla vakit geçirince zaten kendiliğinden konuşmaya başlıyorsunuz ;)

Neyse hocam ben YKS'ye kadar kız arkadaşsız kalayım.

Birincisi, daha çok gençsin, ileriye odaklı kendini geliştir. İkincisi, buna iyi erkek sendromu deniyor. Kızlar böyle tipleri sevmez, kendini öne çıkarman gerek. Değişmen gerek. Sana daha demin böyle bir konuya yazdığım mesajı atayım, belki bir faydam olur.

Tam baştakilerin istediği şekilde biri olmuşsun. Beynine bol bol yapay dopamin yüklemişsin. Bir de eminim hayattan çok az zevk alıyorsundur. Depresyonda gibi vs. hissediyorsundur. Eline bir kağıt kalem al, 24 saatini gözden geçir. Bir günümü nasıl geçiriyorum diye sor kendine. Atıyorum okul, spor, bunlar tamam. Mesela bakıyorsun 3 saat FIFA, 2 saat Instagram'da vakit geçirmişsin. Sor kendine, bana fayda katanları hangileri? Onları seç, diğerlerini sil. Diğer gün için düzgün şekilde bir plan yap. De ki neyim eksik, atıyorum dış görünüşü veya kariyerini geliştirmek istiyorsun, ne istiyorsan plan kağıdına yaz. Mesela sabah şu saatte kalkacağım, saçımı şöyle şekillendireceğim, giyimimi şöyle düzenleyeceğim, sporumu yapacağım, yabancı dilimi geliştireceğim. Bunlar tamamen örnek, eksik olduğun her alanı yazmaya çalış. Bir gününü böyle geçir. Diyeceksin ki ben zevk almayacak mıyım, robot gibi her gün çalışacak mıyım? Alacaksın elbette. Atıyorum bir mekana gitmeyi çok istiyorsun, kendine bir görev vereceksin. Mesela spor yaparken fazladan 3 set daha yapacaksın. Böyle yaptığın zaman yapmak istediğin aktiviteden çok daha fazla zevk alacaksın.

Sevgilim olmadı diyorsun, tabii olmaz. Kızlar güçlü erkekleri sever. Güçlü erkekler disiplinli, finansal açıdan gelişen, fiziksel açıdan, gelişebileceği her açıdan gelişen erkeklerdir. Sor kendine, güzel bir kız olsan, çoğu erkeği elde edebilecek bir kız olsan, o kadar erkeğin arasından kendini seçer miydin? Kızlar erkeğe uzun vadeli bakar, mesela senin bir amacın yoksa belki kısa süreli bir ilişkin olur. Düşünsene 30 yaşına kadar FIFA, Instagram bakarak geçiren birisin. Sevgilinin yerinde olsan bu halinle birlikte olur muydun? Olmazdın. Bu yüzden bugünden itibaren değişmeye başlamalısın.

Ben kendi düzenimi yazdım, kimine gülünç gelebilir. Bu yazıyı okuduktan sonra saçmalık, böyle hiç bir şey düzelmez deyip cips açıp FIFA da oynayabilirsin. Veya bir erkek gibi aynada kendine bakıp bu geceden itibaren düzelmeye başlayacağım deyip dediklerimi de yapabilirsin. Seçim senin.

Ve unutma, sen bir erkeksin. Tüm zorluklara rağmen mücadele etmek zorundasın. Konfor alanından çık ve gelişmeye başla.

Birincisi, daha çok gençsin, ileriye odaklı kendini geliştir. İkincisi, buna iyi erkek sendromu deniyor. Kızlar böyle tipleri sevmez, kendini öne çıkarman gerek. Değişmen gerek. Sana daha demin böyle bir konuya yazdığım mesajı atayım, belki bir faydam olur.

Denemeye başlıyorum ve bir de arabacıyım kızlar ondanda sevmiyor olabilir mi?

Komiğim tipsiz miyim bilmiyorum bir bakıyorum iyiyim ya diyorum bir bakıyorum iyi değilim.

Olay tip değil, olay güç. ''Ne alaka?'' diyebilirsiniz. Güçlü insanlara bakıyoruz, finansal açıdan kendini geliştirmiş, fiziksel açıdan kendini geliştirmiş, kıyafet düzenini geliştirmiş, kişisel bakımını en iyi şekilde yapmış. Ve en güzel kızlarla birlikteler. He bir de yakışıklıysan çok daha faydası olur tabii.

Bazı arkadaşlar tipsizim deyip depresyona girip ağlıyor, mutsuz ediyor kendini. Böyle yaptıklarında her gün daha eksiye gidiyorlar. Olay gelişmek, değişmek.

Olay tip değil, olay güç. "ne alaka?" diyebilirsiniz. Güçlü insanlara bakıyoruz, finansal açıdan kendini geliştirmiş, fiziksel açıdan kendini geliştirmiş, kıyafet düzenini geliştirmiş, kişisel bakımını en iyi şekilde yapmış. Ve en güzel kızlarla birlikteler. He bir de yakışıklıysan çok daha faydası olur tabii.

Bazı arkadaşlar tipsizim deyip depresyona girip ağlıyor, mutsuz ediyor kendini. Böyle yaptıklarında her gün daha eksiye gidiyorlar. Olay gelişmek, değişmek.

O zaman hoş geldin yeni alperen.

Olay tip değil, olay güç. "ne alaka?" diyebilirsiniz. Güçlü insanlara bakıyoruz, finansal açıdan kendini geliştirmiş, fiziksel açıdan kendini geliştirmiş, kıyafet düzenini geliştirmiş, kişisel bakımını en iyi şekilde yapmış. Ve en güzel kızlarla birlikteler. He bir de yakışıklıysan çok daha faydası olur tabii.

Bir de hocam iletişim bilgisi verir misiniz destek verseniz lütfen.

Neyse hocam ben YKS'ye kadar kız arkadaşsız kalayım.

Ben onu söylemedim, kafanızda kendiniz ve karşı cinsle olan önyargılarınızı kırıp fikrilerinizi değişirseniz sorun olmayacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı